SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45593370

KALETA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2010
IČO
45593370
DIČ
2023060050
Sídlo
Okružná 1430/93, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľJozef Kaleta

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KALETA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 15. 6. 2010. Vo vedení firmy: Jozef Kaleta. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−9,1 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať432. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−9 %
Od 2013
+4 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2015−20 %2016+12 %2017+38 %2018+32 %2019+28 %2020−36 %2021−15 %2022+41 %2023−17 %2024−15 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,3 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,3 %
    −3,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 121 234 €1 233 251 €1 458 819 €1 754 759 €1 243 360 €1 456 791 €2 259 918 €1 759 140 €1 330 613 €965 639 €858 857 €—1 073 625 €
Výsledok hospodárenia9 050 €10 238 €13 763 €92 698 €16 338 €11 538 €117 160 €93 250 €50 082 €73 204 €6 210 €−96 870 €1 714 €
Aktíva spolu445 410 €455 212 €499 226 €509 709 €688 534 €464 476 €622 346 €592 984 €452 215 €284 712 €277 103 €234 283 €459 122 €
Vlastné imanie399 365 €390 315 €422 077 €408 314 €355 616 €359 279 €347 741 €258 581 €185 331 €168 250 €102 046 €25 835 €122 705 €
Podané28. 3. 202627. 3. 202519. 3. 202421. 3. 202326. 3. 202223. 3. 202130. 3. 202027. 3. 201926. 3. 201826. 3. 20179. 3. 201610. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
432. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023060050
platiteľ od 28. 6. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Okružná 1430/93, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 23123/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • výroba a montáž hliníkových okien, dverí a stienod 2010
  • výroba a montáž plastových okien, dverí a stienod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 189 tis. € · posledná 28. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.Zmluva o dielo - Výmena výplní otvorov - ZŠ ROVINKY - SL 36 tis. €28. 1. 2026
  • Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.Dodatok č. 4 - Zmena čl. 3 bod 1 - Výmena výplní otvorov —15. 12. 2025
  • Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.Dodatok č. 3- Výmena výplní otvorov - Zmena ceny diela 3 tis. €11. 12. 2025
  • Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.Dodatok č. 2 - Zmena čl. 3 bod 1 - Cena diela a platobné podmienky 6 tis. €4. 8. 2025
  • Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.Dodatok č.1 k Zmluve o dielo- Výmena výplní otvorov - Cena diela a platobné podmienky 6 tis. €1. 7. 2025
  • Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.Zmluva o dielo - Výmena výplní otvorov - MŠ Tatranská elokované pracovisko Za vodou 14 127 tis. €6. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025432. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Kaleta
  3. 15. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45593370

KALETA, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 45593370