SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45594899

Auro s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2010
IČO
45594899
DIČ
2023052680
Sídlo
Mirka Nešpora 2303/19, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľValér Činčár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Auro s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 12. 6. 2010. Vo vedení firmy: Valér Činčár. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať445. z 625 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
×23,8
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2014+185 %2015−54 %2016+67 %2017−99 %2018×87,82019+94 %2020−34 %2022−72 %2023−34 %2025×23,8
  • Najlepší rok
    2018, ×87,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    36,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    39,9 %
    +105,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    249,5 %
    −35,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby21 850 €—920 €1 392 €—5 038 €7 680 €3 950 €45 €5 575 €3 333 €7 242 €2 541 €
Výsledok hospodárenia7 907 €−13 236 €−14 271 €−6 730 €−6 408 €18 €−355 €−5 249 €−9 289 €−3 655 €−8 255 €−2 638 €−10 754 €
Aktíva spolu19 805 €20 284 €28 732 €6 236 €2 975 €5 883 €6 941 €6 624 €9 823 €20 144 €14 812 €17 094 €2 709 €
Vlastné imanie−29 611 €−37 518 €−24 281 €−10 010 €−3 281 €3 128 €3 110 €3 462 €8 710 €−34 878 €−31 224 €−22 969 €−20 331 €
Podané19. 2. 202619. 2. 20253. 3. 20245. 3. 202311. 3. 202218. 2. 202118. 3. 202024. 3. 201912. 3. 201814. 3. 201725. 2. 201616. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
445. z 625 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023052680
platiteľ od 1. 9. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mirka Nešpora 2303/19, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25870/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
1610 Služby súvisiace s pestovaním plodín
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2010
  • výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - tréner tenisu III. triedyod 2010
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2010
  • hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácieod 2010
  • donášková službaod 2010
  • fotografické službyod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby súvisiace s pestovaním plodín — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1610), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025445. z 625
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby súvisiace s pestovaním plodín).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 1. 2014Nový spoločníkValér Činčár, podiel 100 %
  3. 1. 9. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023052680
  4. 12. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby súvisiace s pestovaním plodín s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45594899

Auro s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 45594899