SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45600155

PIER, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Budmerice · od 2010

predtým DENO-PV, s. r. o.

IČO
45600155
DIČ
2023047532
Sídlo
900 86 Budmerice
firmy v okolí

KonateľPeter Noskovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PIER, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Budmerice, v registri od 8. 6. 2010. Vo vedení firmy: Peter Noskovič. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+50,6 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3166. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+51 %
Od 2013
+126 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−58 %2015+213 %2016−56 %2017+191 %2018−56 %2019+59 %2020+65 %2021−32 %2022+184 %2023−34 %2024−39 %2025+51 %
  • Najlepší rok
    2015, +213 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -22,8 %
    +28,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -12,6 %
    +4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,1 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,4 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 897 €40 441 €66 657 €100 690 €35 486 €52 435 €31 773 €19 950 €45 264 €15 571 €35 195 €11 239 €26 996 €
Výsledok hospodárenia−13 886 €−20 693 €−9 457 €13 756 €−15 163 €1 849 €1 253 €1 939 €7 635 €430 €1 301 €−9 041 €−30 442 €
Aktíva spolu125 642 €147 143 €176 317 €184 488 €168 801 €164 750 €165 044 €154 617 €151 888 €144 331 €146 503 €146 688 €155 846 €
Vlastné imanie110 108 €123 993 €144 686 €154 143 €140 388 €155 551 €153 447 €152 194 €150 255 €142 620 €142 190 €140 889 €−75 570 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202410. 5. 202326. 6. 20223. 5. 20217. 4. 20204. 6. 20198. 6. 20183. 3. 201730. 6. 201623. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3166. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023047532
platiteľ od 1. 11. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
900 86 Budmerice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65613/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
DENO-PV, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Budmerice.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • správa bytového alebo nebytového fondu,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 3 tis. € · posledná 29. 11. 2023

Posledné zmluvy

  • Spojená škola internátna, Bratislava, Hrdličkova 17zmluva o dielo3 tis. €29. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253166. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 3. 2014Zmena obchodného menaPIER, s.r.o.predtým DENO-PV, s. r. o.
  3. 9. 10. 2013Nový spoločníkPeter Noskovič, podiel 100 %
  4. 1. 11. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023047532
  5. 8. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45600155

PIER, s.r.o. – tržby 61 tis. € – IČO 45600155