SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45601259

ALCO.SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčianske Stankovce · od 2010
IČO
45601259
DIČ
2023064032
Sídlo
Malé Stankovce 237, 913 11 Trenčianske Stankovce
firmy v okolí

KonateľMgr. Ladislav Husár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALCO.SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianske Stankovce, v registri od 23. 6. 2010. Vo vedení firmy: Ladislav Husár. V roku 2025 mala firma tržby 544 tis. € (+119,8 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať374. z 2 869 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
544 tis. €
Za rok
+120 %
Od 2014
+192 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−54 %2016−25 %2017+38 %2018+61 %2019−17 %2020+22 %2021+44 %2022+25 %2023+12 %2024−17 %2025+120 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,2 %
  • Najlepší rok
    2025, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,5 %
    −4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,2 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,5 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,6 %
    +41,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby544 393 €247 682 €297 338 €264 809 €211 075 €146 500 €120 029 €144 905 €90 197 €65 218 €86 564 €186 705 €—
Výsledok hospodárenia40 950 €28 725 €14 517 €20 586 €26 252 €8 995 €12 017 €28 651 €10 126 €3 845 €4 400 €7 238 €2 503 €
Aktíva spolu484 069 €174 954 €227 729 €173 877 €151 896 €110 161 €82 959 €72 284 €39 799 €31 191 €28 786 €25 666 €15 766 €
Vlastné imanie176 320 €135 370 €106 645 €92 128 €112 209 €85 958 €76 963 €64 946 €36 295 €26 169 €22 324 €17 924 €10 687 €
Podané18. 3. 202629. 3. 202524. 2. 202414. 3. 202323. 3. 202211. 3. 202113. 3. 202013. 3. 20197. 3. 201828. 2. 20179. 3. 201610. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
374. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023064032
platiteľ od 17. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malé Stankovce 237, 913 11 Trenčianske Stankovce
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 23214/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčianske Stankovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • opravy vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2010
  • projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 2010
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2010
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2010
  • počítačové službyod 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
28 zmlúv
spolu 442 tis. € · posledná 15. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Fakultná nemocnica TrenčínZmluva o zabezpečení plnenia bezpečnostných opatrení a notifikačných povinností—15. 1. 2026
  • Fakultná nemocnica TrenčínZmluva o servise a pravidelnej údržbe integrovaných bezpečnostných systémov pre trvalú udržateľnosť technickej funkcie zariadenia—29. 12. 2025
  • Vojenský historický ústavZmluva o dielo: Rozšírenie a obnova bezpečnostného kamerového systému s modernizáciou serveru v areáli VHM Piešťany.22 tis. €12. 12. 2025
  • Vojenský historický ústavZmluva o dielo: "Rekonštrukcia NN rozvodov a vonkajšieho osvetlenia".228 tis. €1. 10. 2025
  • Fakultná nemocnica TrenčínDodatok č.1 k Zmluve o servise a pravidelnej údržbe integrovaných bezpečnostných systémov pre trvalú udržateľnosť technickej funkcie zariadenia—5. 8. 2025
  • Fakultná nemocnica TrenčínZmluva na zhotovenie projektovej dokumentácie a realizáciu stavebných prác29 tis. €17. 6. 2025
  • Fakultná nemocnica TrenčínZmluva o servise a pravidelnej údržbe integrovaných bezpečnostných systémov pre trvalú udržateľnosť technickej funkcie zariadenia—29. 10. 2024
  • Vojenský historický ústavZmluva o poskytovaní služieb: poskytovanie záručného a pozáručného servisu integrovanýchbezpečnostných systémov.53 tis. €9. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025374. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 1. 2024Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Ladislav Husár
  3. 13. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Ladislav Husár, podiel 100 %
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Ladislav Husár
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Ladislav Husár
  6. 17. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023064032
  7. 23. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45601259

ALCO.SK, s. r. o. – tržby 544 tis. € – IČO 45601259