SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45601518

BELSTAV23, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45601518
DIČ
2023048555
Sídlo
Koreničova 11, 811 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľDaniela Tokárová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BELSTAV23, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 6. 2010. Vo vedení firmy: Daniela Tokárová. V roku 2025 mala firma tržby 27 tis. € (−21,8 %) a stratu 67 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5859. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
27 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2014
−95 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−75 %2016−34 %2017−35 %2018+49 %2019−38 %2020−2 %2021−25 %2022−31 %2023−9 %2024+41 %2025−22 %
  • Priemerný rast ročne
    −23,7 %
  • Najlepší rok
    2018, +49 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -249,4 %
    −4,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -55,0 %
    −10,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,1 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,4 %
    +2,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby26 750 €34 221 €24 304 €26 774 €38 714 €51 685 €52 524 €84 825 €56 910 €86 904 €131 133 €525 818 €—
Výsledok hospodárenia−66 705 €−83 908 €−90 011 €−86 170 €−91 001 €−96 827 €−96 977 €−211 492 €−133 787 €−98 739 €7 966 €478 361 €−470 €
Aktíva spolu2 162 473 €2 194 284 €2 245 911 €2 303 217 €2 371 587 €2 471 297 €2 482 194 €2 516 427 €2 693 118 €2 782 983 €2 720 036 €2 634 274 €2 629 630 €
Vlastné imanie121 303 €187 038 €270 946 €360 956 €447 127 €538 128 €634 955 €472 835 €262 745 €396 532 €495 271 €487 306 €1 005 944 €
Podané24. 3. 202627. 3. 202524. 3. 202422. 3. 202325. 3. 202210. 6. 202111. 3. 20211. 7. 201922. 3. 201823. 3. 201724. 1. 20186. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5859. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023048555
platiteľ od 15. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Koreničova 11, 811 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65639/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2010
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2010
  • čistiace a upratovacie práce,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • údržba bytového alebo nebytového fondu v rozsahu obstarávania údržby a opráv prostredníctvom iných oprávnených osôb,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255859. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 7. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023048555
  3. 9. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45601518

BELSTAV23, s.r.o. – tržby 27 tis. € – IČO 45601518