SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45601593

ZARAZ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žiar nad Hronom · od 2010

predtým M&D ETERNITY, s.r.o.

IČO
45601593
DIČ
2023068454
Sídlo
Záhradná 662/23, 965 01 Žiar nad Hronom
firmy v okolí

KonateľMartin Knoška+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZARAZ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, v registri od 7. 7. 2010. Vo vedení firmy: Martin Knoška a Marcela Knošková. V roku 2025 mala firma tržby 192 tis. € (−10,7 %) a stratu 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať361. z 2 741 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
192 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2013
+205 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+22 %2015+11 %2016+13 %2017−26 %2018+12 %2019+26 %2020−42 %2021−16 %2022+110 %2023+109 %2024+1 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +110 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -42,8 %
    −44,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -60,7 %
    −64,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    131,2 %
    +83,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby191 974 €214 963 €211 841 €101 411 €48 210 €57 696 €99 960 €79 628 €71 261 €96 280 €85 258 €76 646 €63 038 €
Výsledok hospodárenia−82 249 €2 487 €20 393 €−1 196 €−5 841 €160 €1 188 €−747 €2 128 €8 764 €341 €2 941 €−3 543 €
Aktíva spolu135 423 €76 005 €94 371 €28 719 €25 352 €28 559 €32 244 €30 967 €31 978 €40 138 €21 930 €30 970 €24 183 €
Vlastné imanie−42 246 €40 003 €37 516 €17 123 €18 320 €24 161 €24 001 €22 813 €23 559 €21 432 €12 668 €12 327 €6 386 €
Podané29. 6. 202631. 3. 202529. 4. 202426. 6. 202330. 3. 202210. 6. 202130. 10. 202023. 3. 20191. 3. 20186. 3. 201722. 2. 20164. 3. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
361. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023068454
platiteľ od 1. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradná 662/23, 965 01 Žiar nad Hronom
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 18562/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000203190
ACTIVE
Predchádzajúci názov
M&D ETERNITY, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žiar nad Hronom.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • počítačové službyod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • prekladateľské a tlmočnícke služby - nemecký, anglický jazykod 2010
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov – nemecký, anglický jazykod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 22 € · posledná 29. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Technická inšpekcia, a.s.Zmluva o poskytovaní jazykových služieb—29. 9. 2025
  • Obec Dolná StredaZmluva o poskytovaní jazykových služieb22 €28. 7. 2025
  • Obec Dolná StredaZmluva o poskytovaní jazykových služieb—22. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025361. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 10. 2025Nový spoločníkMartin Knoška, podiel 50 %
  3. 30. 10. 2025Nový spoločníkIng. Marcela Knošková, podiel 50 %
  4. 15. 10. 2025Nový člen vedeniaIng. Marcela Knošková, konateľ
  5. 1. 8. 2014Zmena obchodného menaZARAZ s.r.o.predtým M&D ETERNITY, s.r.o.
  6. 1. 5. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023068454
  7. 7. 7. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45601593

ZARAZ s.r.o. – tržby 192 tis. € – IČO 45601593