SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45606536

MEGASHOP SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45606536
DIČ
2023061480
Sídlo
Dunajská 8, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľJán Babčaník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEGASHOP SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 17. 6. 2010. Vo vedení firmy: Ján Babčaník. V roku 2025 mala firma tržby 3,7 mil. € a zisk 92 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7. z 158 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,7 mil. €
Za rok
×662,8
Od 2013
+79 %
02 mil.4 mil.2013—2014+15 %2015+20 %2016+0 %2017−2 %2018+4 %2019−8 %2020−12 %2021+2 %2022−10 %2023−100 %2024+65 %2025×662,8
  • Priemerný rast ročne
    +5,0 %
  • Najlepší rok
    2025, ×662,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,8 %
    +31,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,9 %
    +29,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,9 %
    +3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 745 097 €5 650 €3 426 €2 186 819 €2 427 741 €2 374 425 €2 702 282 €2 952 996 €2 841 271 €2 892 007 €2 880 630 €2 393 083 €2 086 894 €
Výsledok hospodárenia92 182 €1 373 €−22 352 €578 658 €101 276 €−165 417 €13 933 €−102 984 €−25 075 €10 948 €10 270 €52 479 €16 546 €
Aktíva spolu307 812 €203 337 €525 149 €619 017 €601 919 €577 984 €742 615 €589 188 €594 692 €625 542 €620 530 €509 844 €456 060 €
Vlastné imanie289 760 €198 951 €522 268 €494 065 €−84 594 €−185 870 €−150 454 €−164 387 €−61 403 €−36 328 €−47 276 €−57 545 €−110 025 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202512. 6. 202421. 6. 202315. 6. 202214. 6. 202113. 5. 202027. 3. 201927. 3. 20187. 3. 201716. 3. 201624. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7. z 158 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023061480
platiteľ od 1. 8. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dunajská 8, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 191349/B
Základné imanie
55 556 €
Hlavná činnosť
3832 Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

75 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 14 tis. € · posledná 23. 3. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 3832), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257. z 158
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

509 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 509.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 8. 2025Nový spoločníkJán Babčaník, podiel 100 %
  3. 2. 8. 2025Nový člen vedeniaJán Babčaník, konateľ
  4. 1. 8. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023061480
  5. 17. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45606536

MEGASHOP SK, s.r.o. – tržby 3,7 mil. € – IČO 45606536