SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45612781

L.A. Service s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nesvady · od 2010
IČO
45612781
DIČ
2023075747
Sídlo
Obchodná 28, 946 51 Nesvady
firmy v okolí

KonateľÁdám Lévai

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L.A. Service s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nesvady, v registri od 2. 7. 2010. Vo vedení firmy: Ádám Lévai. V roku 2025 mala firma tržby 209 tis. € (+23,2 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1391. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
209 tis. €
Za rok
+23 %
Od 2013
+104 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−46 %2015−15 %2016+84 %2017−21 %2018−28 %2019+61 %2020−37 %2021−6 %2022+20 %2023+205 %2024−2 %2025+23 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +205 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,2 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,8 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,5 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,0 %
    +7,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby209 136 €169 813 €173 120 €56 756 €47 166 €50 075 €79 036 €49 092 €68 519 €86 212 €46 735 €54 884 €102 459 €
Výsledok hospodárenia10 792 €10 919 €14 175 €−2 304 €18 791 €33 929 €13 672 €2 595 €632 €1 253 €10 993 €11 994 €7 595 €
Aktíva spolu241 999 €202 536 €193 793 €173 895 €185 662 €122 189 €87 094 €71 443 €67 823 €79 077 €56 379 €49 584 €34 446 €
Vlastné imanie159 671 €148 879 €137 960 €123 785 €126 089 €107 298 €73 370 €59 698 €57 103 €56 472 €55 219 €44 227 €32 233 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202531. 3. 202431. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202029. 3. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1391. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023075747
platiteľ od 17. 8. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 28, 946 51 Nesvady
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 7. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 27011/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nesvady.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • ekonomické, organizačné a účtovné poradenstvood 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251391. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 8. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023075747
  3. 2. 7. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45612781

L.A. Service s.r.o. – tržby 209 tis. € – IČO 45612781