SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45658072

KM Servis IVECO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45658072
DIČ
2023094293
Sídlo
Južná trieda 119, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľKarol Majerník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KM Servis IVECO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 12. 8. 2010. Vo vedení firmy: Karol Majerník. V roku 2025 mala firma tržby 83 tis. € (−49,4 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1358. z 3 012 v odvetví
1/3

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
83 tis. €
Za rok
−49 %
Od 2014
−59 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−5 %2016−13 %2017+9 %2018−0 %2019+7 %2020−7 %2021+21 %2022−6 %2023−1 %2024−21 %2025−49 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,8 %
  • Najlepší rok
    2021, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,5 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -9,5 %
    −5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,3 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,6 %
    −11,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby83 455 €165 080 €207 792 €210 528 €223 355 €183 960 €197 321 €183 574 €184 061 €168 956 €193 937 €203 518 €—
Výsledok hospodárenia−1 214 €−552 €5 019 €−2 152 €−754 €−677 €4 973 €5 083 €3 555 €1 931 €2 457 €−16 031 €303 €
Aktíva spolu37 035 €61 644 €68 381 €73 808 €78 241 €76 549 €76 813 €92 766 €77 019 €71 891 €79 864 €84 967 €72 251 €
Vlastné imanie12 749 €13 963 €14 515 €9 496 €11 648 €12 402 €13 080 €8 108 €3 025 €−529 €−2 460 €−5 877 €10 153 €
Podané28. 6. 202627. 3. 202527. 3. 202428. 3. 202324. 3. 202225. 3. 202124. 3. 202026. 3. 201922. 3. 20186. 6. 20173. 6. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1358. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023094293
platiteľ od 14. 9. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná trieda 119, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 8. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 26138/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • oprava karosériíod 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2010
  • Vykonávanie odťahovej službyod 2015
  • Sťahovacie službyod 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 ton vrátane prípojného vozidlaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251358. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2023Záložné právoveriteľ: COFIDIS SA
  3. 31. 8. 2021Záložné právo
  4. 4. 2. 2016Presun sídlaJužná trieda 119 Košicepredtým Južná trieda 119 Neuvedené
  5. 30. 10. 2015Presun sídlaJužná trieda 119 Neuvedenépredtým Budanova 8 Košice
  6. 30. 10. 2015Nový spoločníkKarol Majerník, podiel 100 %
  7. 14. 9. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023094293
  8. 12. 8. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45658072

KM Servis IVECO, s.r.o. – tržby 83 tis. € – IČO 45658072