SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45661472

Elektrovolt, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Budmerice · od 2010
IČO
45661472
DIČ
2023070885
Sídlo
Budmerice 719, 900 86 Budmerice
firmy v okolí

KonateľMgr. Branislav Schmidt

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Elektrovolt, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Budmerice, v registri od 14. 7. 2010. Vo vedení firmy: Branislav Schmidt. V roku 2025 mala firma tržby 6 tis. € a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať311. z 335 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6 tis. €
Za rok
+122 %
Od 2013
−95 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+132 %2015−32 %2016−58 %2017×4,32018+54 %2019−5 %2020−38 %2021−60 %2022−75 %2023−86 %2024−31 %2025+122 %
  • Priemerný rast ročne
    −21,6 %
  • Najlepší rok
    2017, ×4,3

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -20,1 %
    +11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -19,4 %
    +11,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,1 %
    +0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 854 €2 640 €3 844 €28 192 €113 259 €283 685 €456 298 €479 098 €310 392 €72 032 €171 157 €250 049 €107 873 €
Výsledok hospodárenia−7 542 €−14 253 €−17 762 €−11 094 €−8 443 €−3 736 €56 202 €52 649 €31 346 €−2 964 €4 371 €25 565 €15 263 €
Aktíva spolu38 826 €46 178 €60 004 €81 250 €92 349 €103 767 €117 254 €134 401 €112 458 €53 587 €89 640 €92 461 €37 282 €
Vlastné imanie37 610 €45 153 €59 406 €80 306 €91 401 €99 844 €103 580 €100 027 €78 724 €47 377 €50 342 €45 971 €20 407 €
Podané12. 2. 202628. 2. 202514. 2. 202428. 2. 202328. 2. 20224. 3. 202111. 3. 20202. 3. 20195. 3. 20183. 3. 20177. 3. 20167. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
311. z 335 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023070885
platiteľ od 1. 8. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budmerice 719, 900 86 Budmerice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 7. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 66347/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
33140 Oprava elektrických prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Budmerice.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • kuriérske služby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2010
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • čistiace a upratovacie služby,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava elektrických prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33140), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025311. z 335
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava elektrických prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 7. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava elektrických prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45661472

Elektrovolt, s. r. o. – tržby 6 tis. € – IČO 45661472