SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45662746

FPP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45662746
DIČ
2023081203
Sídlo
Jasná 5, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Šabová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FPP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 21. 7. 2010. Vo vedení firmy: Zuzana Šabová. V roku 2025 mala firma tržby 60 tis. € (+18,5 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať174. z 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
60 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2014
−68 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−39 %2016+12 %2017+29 %2018−15 %2019−71 %2020−13 %2021−9 %2022+6 %2023+21 %2024+22 %2025+19 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +29 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    43,1 %
    +15,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    81,0 %
    +60,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    49,8 %
    +30,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    38,5 %
    +32,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby59 900 €50 545 €41 358 €34 321 €32 445 €35 735 €41 307 €141 037 €166 278 €128 647 €114 982 €188 182 €
Výsledok hospodárenia25 802 €14 197 €11 321 €1 880 €6 202 €1 542 €1 182 €2 563 €13 768 €9 230 €1 282 €26 875 €
Aktíva spolu51 838 €73 815 €59 509 €46 875 €47 177 €39 242 €42 418 €39 915 €36 060 €30 009 €95 249 €56 797 €
Vlastné imanie31 868 €69 233 €55 035 €43 715 €41 835 €35 633 €34 090 €32 909 €30 345 €16 577 €35 701 €34 417 €
Podané30. 6. 202620. 6. 202518. 6. 202420. 6. 202327. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202030. 6. 201928. 6. 201829. 3. 201723. 1. 201731. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
174. z 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023081203
platiteľ od 8. 8. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jasná 5, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 7. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 66478/B
Hlavná činnosť
80100 Súkromné bezpečnostné služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • špecialista požiarnej ochrany,od 2010
  • faktoring a forfaiting,od 2010
  • finančný leasing,od 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2010
  • počítačové služby,od 2010
  • vedenie účtovníctva,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Súkromné bezpečnostné služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 39 tis. €

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 80100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025174. z 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (súkromné bezpečnostné služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 12. 2015Presun sídlaJasná 5 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Galvaniho 25/A Bratislava
  3. 15. 12. 2015Nový spoločníkIng. Zuzana Šabová, podiel 100 %
  4. 18. 11. 2015Nový člen vedeniaIng. Zuzana Šabová, konateľ
  5. 8. 8. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023081203
  6. 21. 7. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia súkromné bezpečnostné služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45662746

FPP s. r. o. – tržby 60 tis. € – IČO 45662746