SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45678928

KWANDO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hlohovec · od 2010
IČO
45678928
DIČ
2023089464
Sídlo
Kalinčiakova 1135/4, 920 01 Hlohovec
firmy v okolí

KonateľAndrej Masnica

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KWANDO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, v registri od 15. 8. 2010. Vo vedení firmy: Andrej Masnica. V roku 2025 mala firma tržby 623 tis. € (−9,3 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať243. z 1 038 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
623 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2013
+262 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+147 %2015+21 %2016−3 %2017+26 %2018+10 %2019+15 %2020−0 %2021+12 %2022+24 %2023−12 %2024−29 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,3 %
  • Najlepší rok
    2014, +147 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,8 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,4 %
    −1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby622 881 €686 904 €966 443 €1 100 653 €887 924 €793 312 €795 555 €692 677 €627 630 €498 843 €514 040 €425 537 €172 170 €
Výsledok hospodárenia2 340 €−4 186 €13 117 €17 991 €8 414 €2 614 €263 €3 903 €6 287 €3 749 €4 396 €4 317 €−1 423 €
Aktíva spolu615 515 €631 054 €693 152 €887 459 €674 777 €748 315 €681 933 €323 141 €357 472 €321 357 €329 929 €431 164 €185 222 €
Vlastné imanie293 125 €290 784 €294 970 €281 851 €263 860 €255 446 €202 832 €102 569 €98 667 €92 380 €88 631 €84 235 €79 918 €
Podané30. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202430. 6. 20239. 7. 20229. 3. 202131. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 20179. 3. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
243. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023089464
platiteľ od 10. 9. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kalinčiakova 1135/4, 920 01 Hlohovec
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 8. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 25990/T
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hlohovec.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2010
  • medzinárodná nákladná cestná dopravaod 2010
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025243. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2021Nový člen vedeniaAndrej Masnica, konateľ
  3. 15. 8. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45678928

KWANDO s.r.o. – tržby 623 tis. € – IČO 45678928