SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45692181

Enterprise Solutions Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tureň · od 2010
IČO
45692181
DIČ
2023091268
Sídlo
Tureň 506, 903 01 Tureň
firmy v okolí

KonateľIng. Adrián Čaň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Enterprise Solutions Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tureň, v registri od 20. 8. 2010. Vo vedení firmy: Adrián Čaň. V roku 2025 mala firma tržby 275 tis. € (−26,4 %) a zisk 47 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať654. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
275 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2013
−12 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+5 %2015+31 %2016−41 %2017+147 %2018−35 %2019−27 %2020+20 %2021+53 %2022−44 %2023+10 %2024+11 %2025−26 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,0 %
  • Najlepší rok
    2017, +147 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,2 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    89,5 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    46,8 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,8 %
    −7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby274 534 €373 060 €337 136 €307 692 €546 195 €356 807 €297 415 €407 681 €626 977 €254 104 €427 271 €326 883 €311 381 €
Výsledok hospodárenia47 102 €66 865 €56 759 €90 147 €100 809 €39 568 €28 010 €61 422 €74 063 €34 328 €41 999 €56 806 €7 474 €
Aktíva spolu100 744 €161 567 €127 519 €193 508 €250 400 €363 894 €122 837 €197 355 €451 670 €167 954 €160 843 €269 119 €192 830 €
Vlastné imanie52 602 €72 365 €62 259 €95 647 €106 309 €130 344 €90 775 €62 766 €220 171 €146 108 €111 780 €69 781 €12 975 €
Podané26. 2. 202619. 2. 202527. 2. 202421. 2. 202323. 2. 202224. 2. 202126. 2. 202025. 2. 201920. 12. 201715. 12. 20164. 3. 201612. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
654. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023091268
platiteľ od 1. 9. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tureň 506, 903 01 Tureň
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 8. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 67077/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tureň.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov,od 2010
  • počítačové služby,od 2010
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 240 tis. € · posledná 18. 3. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025654. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 9. 2022Nový spoločníkIng. Adrián Čaň, podiel 100 %
  3. 20. 12. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Adrián Čaň
  4. 22. 11. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Adrián Čaň
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Adrián Čaň
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Adrián Čaň
  7. 20. 8. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45692181

Enterprise Solutions Slovakia s. r. o. – tržby 275 tis. € – IČO 45692181