SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45697141

SteelMont Automotive, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zavar · od 2010

predtým SiSi Europe, s.r.o.

IČO
45697141
DIČ
2023140966
Sídlo
Hlavná 60/546, 919 26 Zavar
firmy v okolí

KonateľMgr. Silvia Holíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SteelMont Automotive, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zavar, v registri od 24. 11. 2010. Vo vedení firmy: Silvia Holíková. V roku 2025 mala firma tržby 74 tis. € (−58,2 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať110. z 179 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
74 tis. €
Za rok
−58 %
Od 2015
−40 %
0200 tis.400 tis.2015—2016−47 %2017×5,22018−57 %2019+1 %2020−33 %2021+1 %2022+47 %2023−12 %2024+34 %2025−58 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,0 %
  • Najlepší rok
    2017, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -16,6 %
    −19,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -108,9 %
    −126,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -15,8 %
    −20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,5 %
    +10,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby73 973 €177 054 €132 076 €149 610 €101 938 €100 574 €149 792 €147 942 €343 819 €65 910 €123 712 €——
Výsledok hospodárenia−12 304 €4 143 €10 082 €−9 814 €−14 072 €−23 967 €8 876 €7 150 €23 308 €6 169 €−3 528 €−804 €—
Aktíva spolu78 094 €96 205 €110 995 €81 542 €43 409 €62 414 €94 814 €55 961 €75 835 €38 307 €14 876 €8 426 €8 530 €
Vlastné imanie11 295 €23 624 €19 556 €9 474 €19 181 €33 252 €57 226 €48 351 €42 205 €18 897 €12 727 €7 726 €8 530 €
Podané3. 6. 202624. 4. 20251. 5. 202531. 3. 202327. 3. 202228. 3. 20212. 5. 202011. 3. 201910. 2. 20185. 3. 201729. 6. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
110. z 179 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023140966
platiteľ od 22. 1. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 60/546, 919 26 Zavar
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 26507/T
Základné imanie
9 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2553 Obrábanie kovov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SiSi Europe, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zavar.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • administratívne službyod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 18. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2553), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025110. z 179
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 11. 2022Nový spoločníkMgr. Silvia Holíková, podiel 100 %
  3. 14. 9. 2022Nový člen vedeniaMgr. Silvia Holíková, konateľ
  4. 14. 2. 2015Presun sídlaHlavná 60/546 Zavarpredtým Javorová 6633/44 Trnava
  5. 22. 1. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023140966
  6. 24. 12. 2014Zmena obchodného menaSteelMont Automotive, s.r.o.predtým SiSi Europe, s.r.o.
  7. 24. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45697141

SteelMont Automotive, s.r.o. – tržby 74 tis. € – IČO 45697141