SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45697558

Pedina s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dobšiná · od 2010
IČO
45697558
DIČ
2023103467
Sídlo
Nová 814, 049 25 Dobšiná
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ingrid Gallová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pedina s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dobšiná, v registri od 14. 9. 2010. Vo vedení firmy: Ingrid Gallová. V roku 2025 mala firma tržby 314 tis. € (+8,5 %) a zisk 138 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať165. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
314 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2013
+324 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+2 %2015+9 %2016+62 %2017+2 %2018+14 %2019+8 %2020+9 %2021+20 %2022+8 %2023+22 %2024+2 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +62 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    43,9 %
    −3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,5 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    89,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,3 %
    −1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby313 740 €289 254 €284 060 €233 255 €216 275 €180 662 €165 987 €153 563 €135 195 €133 164 €82 452 €75 439 €73 910 €
Výsledok hospodárenia137 685 €136 734 €128 829 €118 304 €103 387 €71 673 €66 126 €66 648 €57 561 €62 094 €25 302 €20 341 €20 092 €
Aktíva spolu153 866 €154 530 €148 984 €136 940 €128 911 €86 775 €79 227 €80 456 €69 367 €84 110 €37 636 €44 127 €49 740 €
Vlastné imanie145 670 €144 719 €136 814 €126 289 €111 372 €79 658 €74 111 €74 633 €65 546 €70 079 €32 938 €31 069 €27 728 €
Podané15. 3. 202618. 3. 202516. 3. 202410. 3. 202310. 3. 202210. 3. 202112. 3. 202014. 3. 20199. 3. 20186. 3. 20179. 3. 201613. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
165. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová 814, 049 25 Dobšiná
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 9. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 26304/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dobšiná.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • ambulancia s odborným zameraním všeobecný lekár pre deti a dorastod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
34 zmlúv
posledná 15. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025165. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 6. 2022Nový spoločníkMUDr. Ingrid Gallová, podiel 100 %
  3. 14. 9. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45697558

Pedina s.r.o. – tržby 314 tis. € – IČO 45697558