SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45700192

CarComplex, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2010
IČO
45700192
DIČ
2023093996
Sídlo
Športová 23 B, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMgr. Tomáš Čanda

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CarComplex, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 19. 8. 2010. Vo vedení firmy: Tomáš Čanda. V roku 2025 mala firma tržby 2,9 mil. € (−10,6 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať25. z 450 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,9 mil. €
Za rok
−11 %
Od 2014
+167 %
02 mil.4 mil.2014—2015+11 %2016+14 %2017+23 %2018+4 %2019−10 %2020+2 %2021−17 %2022+53 %2023+25 %2024+25 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,4 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,1 %
    −6,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 939 558 €3 287 275 €2 624 001 €2 105 824 €1 372 288 €1 647 403 €1 617 211 €1 793 746 €1 717 913 €1 402 143 €1 226 169 €1 101 342 €—
Výsledok hospodárenia39 483 €44 437 €6 630 €44 748 €24 040 €24 590 €25 999 €20 044 €15 067 €−35 441 €906 €40 070 €11 307 €
Aktíva spolu1 667 554 €1 983 943 €1 276 785 €1 291 066 €1 136 177 €1 140 648 €1 246 922 €196 066 €220 869 €244 529 €275 905 €203 446 €310 437 €
Vlastné imanie432 505 €388 022 €343 600 €348 747 €292 297 €146 261 €131 671 €77 636 €57 592 €34 070 €69 511 €86 477 €46 345 €
Podané21. 3. 202626. 6. 202513. 3. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202128. 10. 202024. 4. 201922. 5. 201812. 6. 201731. 3. 201631. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
25. z 450 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023093996
platiteľ od 18. 10. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Športová 23 B, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 8. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 41351/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2010
  • opravy karosériiod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • sprostredkovanie činnosti v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovanie činnosti v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovanie činnosti v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 158 € · posledná 26. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9531), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202525. z 450
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 7. 2026 · 6 záznamov

  1. 16. 7. 2026Nový spoločníkCarComHB, spol. s r. o., podiel 100 %
  2. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Tomáš Čanda
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Tomáš Čanda
  5. 18. 10. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023093996
  6. 19. 8. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45700192

CarComplex, spol. s r.o. – tržby 2,9 mil. € – IČO 45700192