SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45705011

J & M PROPERTY s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2010
IČO
45705011
DIČ
2023093908
Sídlo
Jégeho 6/10, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľJán Michalovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

J & M PROPERTY s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 21. 8. 2010. Vo vedení firmy: Ján Michalovič. V roku 2025 mala firma tržby 659 tis. € (+32,4 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať506. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
659 tis. €
Za rok
+32 %
Od 2014
−14 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−44 %2016−11 %2017+74 %2018+2 %2019+8 %2020+74 %2021−5 %2022−96 %2023+43 %2024×6,52025+32 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,4 %
  • Najlepší rok
    2024, ×6,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,8 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    +0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,9 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby659 309 €497 906 €76 457 €53 631 €1 208 570 €1 274 850 €733 775 €679 184 €664 175 €380 823 €425 910 €766 514 €
Výsledok hospodárenia15 312 €9 593 €27 147 €126 931 €97 696 €33 060 €9 344 €3 625 €12 774 €3 652 €3 577 €9 279 €
Aktíva spolu1 589 431 €1 893 760 €2 162 242 €2 427 467 €1 996 159 €2 052 157 €1 539 191 €1 145 737 €912 196 €984 765 €916 136 €779 418 €
Vlastné imanie320 112 €340 800 €331 207 €304 060 €177 129 €79 434 €46 374 €37 030 €33 405 €20 631 €16 979 €13 402 €
Podané25. 6. 202620. 6. 202526. 3. 202412. 6. 202327. 6. 20229. 6. 202131. 8. 20204. 6. 201927. 3. 20186. 6. 201724. 3. 201612. 5. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
506. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023093908
platiteľ od 1. 7. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jégeho 6/10, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 8. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 23437/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2010
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 15. 4. 2025

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 8/1000228816 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—15. 4. 2025
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva č.: 7/1000225657 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—17. 1. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025506. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 4. 2013Presun sídlaJégeho 6/10 Prievidzapredtým Urbánkova 915/7 Prievidza
  3. 1. 7. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023093908
  4. 21. 8. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45705011

J & M PROPERTY s. r. o. – tržby 659 tis. € – IČO 45705011