SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45716617

UNIVERSE COMPANY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčianske Stankovce · od 2010

predtým ROPE COMPANY, s.r.o.

IČO
45716617
DIČ
2023100321
Sídlo
Johanna Vaillanta 3046/3, 913 11 Trenčianske Stankovce
firmy v okolí

KonateľJana Liptáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UNIVERSE COMPANY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianske Stankovce, v registri od 3. 9. 2010. Vo vedení firmy: Jana Liptáková a Igor Lipták. V roku 2025 mala firma tržby 104 tis. € (−9,5 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1706. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
104 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2017
+42 %
050 tis.100 tis.150 tis.2017—2018+102 %2019−18 %2020−47 %2021+8 %2022+84 %2023−16 %2024+7 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,5 %
  • Najlepší rok
    2018, +102 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,2 %
    −17,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,5 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,9 %
    +3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby103 830 €114 717 €107 447 €128 321 €69 852 €64 897 €121 783 €147 969 €73 127 €————
Výsledok hospodárenia1 370 €3 763 €1 608 €2 872 €1 176 €−2 435 €−28 €18 €3 383 €−480 €−480 €−480 €—
Aktíva spolu89 507 €73 844 €68 446 €67 727 €62 906 €55 675 €61 174 €45 980 €44 952 €3 512 €3 992 €4 472 €4 472 €
Vlastné imanie13 478 €13 390 €9 627 €8 019 €5 147 €3 972 €6 400 €6 433 €6 415 €3 032 €3 512 €3 992 €4 472 €
Podané30. 6. 202618. 5. 202626. 6. 202425. 6. 20233. 6. 202228. 6. 202115. 10. 202029. 6. 20191. 4. 201818. 6. 201730. 3. 201630. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1706. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023100321
platiteľ od 1. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Johanna Vaillanta 3046/3, 913 11 Trenčianske Stankovce
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 9. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 23469/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ROPE COMPANY, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčianske Stankovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • služby požičovníod 2010
  • výroba bicyklovod 2010
  • oprava a údržba športových potriebod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251706. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023100321
  3. 25. 3. 2017Zmena obchodného menaUNIVERSE COMPANY s.r.o.predtým ROPE COMPANY, s.r.o.
  4. 25. 3. 2017Presun sídlaJohanna Vaillanta 3046/3 Trenčianske Stankovcepredtým Legionárska 659/43 Trenčín
  5. 25. 3. 2017Nový spoločníkJana Liptáková, podiel 50 %
  6. 25. 3. 2017Nový spoločníkIgor Lipták, podiel 50 %
  7. 14. 2. 2017Nový člen vedeniaJana Liptáková, konateľ
  8. 14. 2. 2017Nový člen vedeniaIgor Lipták, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45716617

UNIVERSE COMPANY s.r.o. – tržby 104 tis. € – IČO 45716617