SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45855137

L&D EL.TRADE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2010
IČO
45855137
DIČ
2023113015
Sídlo
J. M. Hurbana 3, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľLadislav Matúz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L&D EL.TRADE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 28. 9. 2010. Vo vedení firmy: Ladislav Matúz. V roku 2025 mala firma tržby 164 tis. € (−21,1 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať925. z 2 869 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
164 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
+445 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−0 %2016+19 %2017+34 %2018+2 %2019−10 %2020+35 %2021+102 %2022+4 %2023+1 %2024+64 %2025−21 %
  • Najlepší rok
    2021, +102 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    56,8 %
    +24,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    35,4 %
    +11,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,7 %
    +11,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby164 202 €208 096 €126 942 €126 143 €121 090 €59 872 €44 230 €48 897 €47 941 €35 862 €30 108 €30 143 €—
Výsledok hospodárenia14 555 €18 456 €5 630 €9 627 €8 906 €4 831 €−777 €1 218 €1 907 €1 422 €1 006 €1 232 €295 €
Aktíva spolu41 133 €78 319 €55 854 €43 614 €40 301 €41 227 €22 456 €16 760 €22 844 €13 734 €10 768 €9 484 €13 491 €
Vlastné imanie25 609 €57 726 €39 270 €33 641 €24 014 €15 108 €10 277 €12 273 €12 755 €10 848 €9 426 €8 420 €7 092 €
Podané3. 3. 202620. 2. 202519. 3. 202410. 3. 20238. 3. 20229. 3. 20212. 3. 202027. 2. 20192. 8. 20187. 2. 201718. 3. 20163. 3. 20153. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
925. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023113015
platiteľ od 1. 12. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. M. Hurbana 3, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 9. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 18972/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2010
  • výroba plastov v primárnej formeod 2010
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2010
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2010
  • montáž, rekonštrukcie a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025925. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023113015
  3. 16. 4. 2020Presun sídlaJ. M. Hurbana 3 Lučenecpredtým Svätoplukova 2 Lučenec
  4. 27. 10. 2017Presun sídlaSvätoplukova 2 Lučenecpredtým Katarínska Huta 17 Cinobaňa
  5. 28. 9. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45855137

L&D EL.TRADE s.r.o. – tržby 164 tis. € – IČO 45855137