SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45855595

SVE, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Turzovka · od 2010
IČO
45855595
DIČ
2023134179
Sídlo
Predmierska 404, 023 54 Turzovka
firmy v okolí

KonateľŠtefan Stopka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SVE, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Turzovka, v registri od 9. 11. 2010. Vo vedení firmy: Štefan Stopka. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+34,9 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1722. z 3 312 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+35 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+100 %2016+134 %2017+53 %2018−11 %2019−30 %2020+269 %2021+29 %2022−16 %2023−2 %2024+68 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2020, +269 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,7 %
    +14,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    19,4 %
    +22,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    116,1 %
    −30,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby61 263 €45 429 €27 030 €27 679 €33 071 €25 728 €6 974 €9 975 €11 170 €7 308 €3 125 €1 559 €
Výsledok hospodárenia7 161 €−1 080 €1 365 €1 995 €156 €129 €−7 318 €−5 488 €−6 485 €−4 704 €−3 057 €−2 527 €
Aktíva spolu36 956 €30 546 €31 906 €22 495 €27 223 €22 094 €14 734 €16 647 €18 571 €5 462 €3 670 €232 €
Vlastné imanie−5 952 €−14 193 €−13 113 €−19 965 €−21 960 €−22 116 €−29 563 €−22 246 €−16 758 €−10 273 €−5 569 €−2 512 €
Podané22. 6. 20265. 5. 20254. 6. 20242. 2. 20232. 5. 202230. 3. 202130. 1. 202026. 3. 201924. 5. 201812. 6. 20179. 3. 201627. 2. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1722. z 3 312 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023134179
platiteľ od 1. 12. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Predmierska 404, 023 54 Turzovka
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 53738/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Turzovka.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 4 tis. € · posledná 12. 11. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251722. z 3 312
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

11 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 11.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 8. 2019Presun sídlaPredmierska 404 Turzovkapredtým Hviezdoslavova 2077 Čadca
  3. 9. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45855595

SVE, s. r. o. – tržby 61 tis. € – IČO 45855595