SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45857709

CAR CLUB Slovensko s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2010
IČO
45857709
DIČ
2023119868
Sídlo
Cabajská ulica 29, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľSimon Šomorjai

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CAR CLUB Slovensko s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 30. 9. 2010. Vo vedení firmy: Simon Šomorjai. V roku 2025 mala firma tržby 185 tis. € (+82,2 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať860. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
185 tis. €
Za rok
+82 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2017−100 %2021×23830,52022+114 %2023−18 %2024−80 %2025+82 %
  • Najlepší rok
    2021, ×23830,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    +33,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,7 %
    +185,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    +15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,8 %
    −10,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby184 930 €101 493 €504 293 €611 784 €285 966 €———12 €——6 681 €—
Výsledok hospodárenia1 131 €−33 023 €−72 414 €−67 004 €−76 799 €−13 719 €−150 €−414 €−1 731 €−1 147 €−2 164 €−13 513 €883 €
Aktíva spolu132 590 €221 887 €334 171 €745 104 €492 900 €45 234 €27 487 €27 488 €27 737 €27 492 €27 593 €27 571 €27 797 €
Vlastné imanie24 147 €18 257 €27 928 €42 270 €39 414 €6 896 €7 296 €7 447 €7 861 €9 592 €−18 373 €−16 224 €−2 711 €
Podané11. 5. 202610. 3. 202515. 4. 202429. 3. 202329. 3. 202225. 2. 202127. 2. 202028. 2. 20196. 2. 20188. 3. 201717. 3. 201614. 5. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
860. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023119868
platiteľ od 10. 1. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cabajská ulica 29, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 9. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 37455/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • vykonávanie odťahovej služby,od 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025860. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 5. 2026 · 11 záznamov

  1. 11. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 9. 2025Nový spoločníkHAVEX Mobility s.r.o., podiel 100 %
  3. 4. 3. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodFrantišek Havlíček
  4. 26. 2. 2021Zápis konečného užívateľa výhodFrantišek Havlíček
  5. 25. 2. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodFrantišek Havlíček
  6. 1. 10. 2020Nový člen vedeniaSimon Šomorjai, konateľ
  7. 16. 1. 2020Zápis konečného užívateľa výhodFrantišek Havlíček
  8. 10. 1. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023119868
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45857709

CAR CLUB Slovensko s.r.o. – tržby 185 tis. € – IČO 45857709