SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45858896

ANZA wood, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2010
IČO
45858896
DIČ
2023124169
Sídlo
Čapajevova 3, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľJozef Makara+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANZA wood, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 13. 10. 2010. Vo vedení firmy: Jozef Makara a Antoni Wladyslaw Zajac. V roku 2025 mala firma tržby 83 tis. € (−78,6 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať368. z 485 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
83 tis. €
Za rok
−79 %
Od 2014
+116 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−45 %2016−39 %2017+91 %2018+240 %2019−16 %2021+41 %2022+116 %2023+8 %2024+67 %2025−79 %
  • Najlepší rok
    2018, +240 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,7 %
    −3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,8 %
    −13,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,4 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,1 %
    −2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby82 819 €386 403 €231 161 €213 300 €98 884 €—69 930 €83 139 €24 423 €12 761 €20 863 €38 265 €
Výsledok hospodárenia−2 242 €2 444 €−1 139 €11 867 €2 635 €−2 600 €11 119 €5 442 €2 286 €−5 579 €−3 603 €2 789 €
Aktíva spolu158 225 €194 889 €120 644 €44 485 €21 619 €19 642 €30 184 €26 544 €7 845 €27 825 €17 413 €26 294 €
Vlastné imanie33 081 €35 323 €32 879 €34 018 €—19 516 €22 116 €10 997 €5 555 €3 269 €8 848 €12 451 €
Podané7. 2. 202615. 3. 202523. 3. 202429. 6. 202324. 5. 20227. 3. 202130. 3. 20208. 3. 201923. 3. 201825. 2. 201723. 3. 201624. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
368. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023124169
platiteľ od 1. 11. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čapajevova 3, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 23588/P
Základné imanie
15 000 €
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2010
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
21 zmlúv
spolu 189 tis. € · posledná 2. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka VihorlatKúpna zmluva č. 960/IV.5./2025—2. 12. 2025
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka VihorlatKupna zmluva c 801 IV 2 2024—24. 10. 2024
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka VihorlatKupna zmluva c 721 722 IV 1 2024—8. 10. 2024
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka VihorlatKúpna zmluva č. 682-683/III.5./2024—11. 9. 2024
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ ŠarišKúpna zmluva30 tis. €26. 8. 2024
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka VihorlatKupna zmluva 537 538 II 56 2024—24. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025368. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 7. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 11. 2022Nový spoločníkAntoni Wladyslaw Zajac, podiel 100 %
  3. 13. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45858896

ANZA wood, s. r. o. – tržby 83 tis. € – IČO 45858896