SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45859019

MonLife, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2010
IČO
45859019
DIČ
2023125280
Sídlo
Svätý Martin 4726, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľBranislav Targoš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MonLife, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 5. 10. 2010. Vo vedení firmy: Branislav Targoš a Gabriela Targošová. V roku 2025 mala firma tržby 53 tis. € (+20,7 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2359. z 6 718 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
53 tis. €
Za rok
+21 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−52 %2016−74 %2018×5,92019+10 %2020+267 %2021+23 %2022×4,12023+19 %2024+20 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2018, ×5,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,2 %
    +10,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,8 %
    +21,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    35,9 %
    +18,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,7 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby52 685 €43 638 €36 355 €30 525 €7 470 €6 055 €1 650 €1 500 €—256 €994 €2 084 €—
Výsledok hospodárenia8 020 €2 233 €3 412 €5 316 €221 €1 144 €1 272 €1 042 €−1 179 €−1 147 €−3 965 €−2 534 €−3 224 €
Aktíva spolu22 337 €12 915 €14 956 €14 373 €4 574 €3 244 €1 852 €563 €1 €21 €20 €953 €1 119 €
Vlastné imanie20 168 €12 147 €9 914 €6 502 €1 186 €965 €−178 €−1 451 €−2 493 €−1 315 €−168 €−16 928 €−14 394 €
Podané9. 6. 202623. 6. 202524. 6. 202428. 6. 202330. 6. 202228. 6. 202127. 10. 202028. 3. 201921. 6. 201812. 6. 20175. 6. 20166. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2359. z 6 718 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
969 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023125280
platiteľ od 1. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätý Martin 4726, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 67880/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • organizovanie školení, prednášok, seminárov a kurzov,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • vizážistické služby v rozsahu voľnej živnosti,od 2010
  • vedenie účtovníctva,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2010
  • kozmetické služby,od 2012
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 500 € · posledná 1. 10. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252359. z 6 718
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2023125280
  3. 7. 12. 2023Nový člen vedeniaGabriela Targošová, konateľ
  4. 14. 6. 2022Nový spoločníkBranislav Targoš, podiel 100 %
  5. 1. 5. 2022Nový člen vedeniaBranislav Targoš, konateľ
  6. 13. 3. 2020Presun sídlaSvätý Martin 4726 Senecpredtým Píniová 25 Bratislava - Vrakuňa
  7. 5. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45859019

MonLife, s. r. o. – tržby 53 tis. € – IČO 45859019