SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45859302

ME-SMART, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým DANILIKA, s.r.o.

IČO
45859302
DIČ
2023111387
Sídlo
Prievozská 4D, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľSergiy Kutsevlyak+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ME-SMART, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 23. 9. 2010. Vo vedení firmy: Sergiy Kutsevlyak, Yelyzaveta Kutsevliak a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 105 tis. € (+123,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať381. z 1 071 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
105 tis. €
Za rok
+123 %
Od 2014
+356 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−30 %2017−95 %2018×21,72019+167 %2020−12 %2021−77 %2022+150 %2023+272 %2024−49 %2025+123 %
  • Najlepší rok
    2018, ×21,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    +97,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,5 %
    +55,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    +36,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,6 %
    +12,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby104 833 €46 966 €93 000 €25 000 €10 000 €43 500 €49 175 €18 438 €850 €—16 000 €23 000 €—
Výsledok hospodárenia3 082 €−44 587 €22 486 €13 494 €5 889 €33 232 €35 173 €14 617 €−1 158 €−3 998 €8 868 €14 394 €26 277 €
Aktíva spolu163 224 €127 289 €190 764 €110 080 €89 905 €84 266 €58 357 €19 139 €924 €2 283 €72 440 €66 572 €58 464 €
Vlastné imanie88 729 €85 647 €130 234 €102 749 €89 255 €83 366 €50 134 €14 961 €344 €1 502 €14 368 €19 894 €48 533 €
Podané13. 9. 202629. 6. 20255. 2. 20258. 6. 20236. 6. 202216. 3. 202119. 3. 20202. 3. 201922. 3. 201810. 3. 201716. 2. 201623. 2. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
381. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 4. 2026
IČ DPH
SK2023111387
platiteľ od 20. 12. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prievozská 4D, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 9. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 142869/B
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
DANILIKA, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu maliarskych prác, upratovacích prácod 2010
  • správa bytového a nebytového fonduod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2010
  • sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2010
  • faktoring a forfaitingod 2010
  • finančný leasingod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025381. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

50 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 50.

História zmien

Posledná zmena 13. 9. 2026 · 14 záznamov

  1. 13. 9. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2024Presun sídlaPrievozská 4D Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Karpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Rača
  3. 20. 1. 2024Nový spoločníkSergyi Kutsevlyak, podiel 80 %
  4. 20. 1. 2024Nový spoločníkYelyzaveta Kutsevliak, podiel 10 %
  5. 16. 1. 2020Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým M. R. Štefánika 3230/72 Detva
  6. 16. 1. 2020Nový spoločníkKateryna Chuchylina, podiel 10 %
  7. 18. 10. 2019Nový člen vedeniaYelyzaveta Kutsevliak, konateľ
  8. 18. 10. 2019Nový člen vedeniaKateryna Chuchylina, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45859302

ME-SMART, s.r.o. – tržby 105 tis. € – IČO 45859302