SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45859663

ECAR s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2010
IČO
45859663
DIČ
2023114555
Sídlo
Cesta na štadión 5604/23, 974 04 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Jasenovský

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ECAR s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 25. 9. 2010. Vo vedení firmy: Ján Jasenovský. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (−7,7 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať164. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
−8 %
Od 2013
+354 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+19 %2015−27 %2016+114 %2017−24 %2018+64 %2019+61 %2020−7 %2021+25 %2022−15 %2023+39 %2024−4 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,4 %
  • Najlepší rok
    2016, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,3 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,2 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,2 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 222 312 €1 324 044 €1 384 200 €997 365 €1 170 227 €934 506 €1 001 599 €621 559 €378 534 €499 498 €233 254 €320 860 €269 327 €
Výsledok hospodárenia7 294 €8 122 €1 667 €1 986 €5 242 €3 684 €−2 485 €998 €209 €148 €−2 310 €4 757 €8 439 €
Aktíva spolu331 083 €259 636 €434 267 €308 334 €169 338 €149 176 €344 675 €348 524 €245 459 €108 637 €121 364 €127 048 €161 074 €
Vlastné imanie42 275 €34 982 €26 860 €25 192 €23 207 €17 965 €14 281 €16 766 €15 768 €15 560 €13 102 €15 411 €10 655 €
Podané27. 5. 202627. 2. 20252. 3. 202428. 2. 202328. 3. 202228. 2. 202113. 6. 202031. 3. 201919. 3. 20189. 2. 201729. 3. 20167. 6. 20153. 11. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
164. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023114555
platiteľ od 18. 10. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 3 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cesta na štadión 5604/23, 974 04 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 9. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 18958/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2010
  • vykonávanie odťahovej službyod 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2010
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025164. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2025Presun sídlaCesta na štadión 5604/23 Banská Bystricapredtým Majer 68 Banská Bystrica
  3. 18. 2. 2011Nový spoločníkIng. Ján Jasenovský, podiel 100 %
  4. 3. 2. 2011Nový člen vedeniaIng. Ján Jasenovský, konateľ
  5. 25. 9. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45859663

ECAR s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 45859663