SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45860637

MET Slovakia, a. s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 2010
IČO
45860637
DIČ
2023117107
Sídlo
Rajská 7, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

PredstavenstvoGyörgy Kovács+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MET Slovakia, a. s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 5. 10. 2010. Vo vedení firmy: György Kovács, Edina Kiss a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 180,7 mil. € (−43,0 %) a zisk 7,3 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
180,7 mil. €
Za rok
−43 %
Od 2013
+366 %
0500 mil.1 mld.2013—2014+17 %2015+27 %2016−40 %2017+209 %2018+14 %2019+9 %2020−13 %2021+135 %2022+222 %2023−38 %2024−41 %2025−43 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +222 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,3 %
    −20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,5 %
    −6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,7 %
    −3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby180 682 334 €317 214 347 €539 088 444 €870 932 356 €270 132 692 €114 888 158 €132 159 182 €121 520 657 €106 453 636 €34 475 117 €57 292 689 €45 176 895 €38 744 518 €
Výsledok hospodárenia7 319 280 €16 560 776 €24 022 054 €33 213 742 €6 476 014 €224 344 €100 578 €54 703 €24 990 €−39 579 €246 851 €150 031 €569 801 €
Aktíva spolu41 933 189 €70 451 214 €123 873 396 €157 712 097 €61 216 864 €18 043 632 €23 273 927 €20 029 798 €15 858 590 €5 977 745 €16 418 339 €9 113 991 €—
Vlastné imanie17 319 239 €26 560 959 €33 642 183 €37 469 766 €8 026 026 €1 550 012 €1 325 668 €1 225 090 €1 195 377 €1 170 387 €1 456 817 €1 477 905 €—
Podané30. 6. 202620. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202328. 6. 202229. 6. 202113. 10. 202015. 4. 201928. 3. 201830. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2,6 mil. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023117107
platiteľ od 25. 10. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

7 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV10do 2017–2025

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rajská 7, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 5118/B
Základné imanie
280 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
3523 Predaj plynu prepravovaného potrubím
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
529900KZ7MZ05874IX38
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • dodávka plynu,od 2010
  • dodávka elektrinyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • administratívne službyod 2016
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Verejné obstarávanieod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Predaj plynu prepravovaného potrubím — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
831 zmlúv
spolu 30,2 mil. € · posledná 2. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 3523), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 40 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 6. 2026Nový člen vedeniaEszter Szekeres, predstavenstvo
  3. 14. 11. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodConor Michael Delaney
  4. 14. 10. 2025Nový člen vedeniaGyörgy Kovács, predstavenstvo
  5. 14. 10. 2025Nový člen vedeniaEdina Kiss, predstavenstvo
  6. 14. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodBenjámin Lakatos
  7. 13. 9. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodBenjámin Lakatos
  8. 3. 7. 2021Zápis konečného užívateľa výhodBenjámin Lakatos
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia predaj plynu prepravovaného potrubím s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45860637

MET Slovakia, a. s. – tržby 180,7 mil. € – IČO 45860637