SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45860734

SILVER PAINT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45860734
DIČ
2023127095
Sídlo
Furdekova 1615/14, 851 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMichal Kečkeš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SILVER PAINT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 9. 2010. Vo vedení firmy: Michal Kečkeš. V roku 2025 mala firma tržby 33 tis. € (−7,9 %) a zisk 511 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9035. z 15 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
33 tis. €
Za rok
−8 %
020 tis.40 tis.2021—2022+42 %2023+168 %2024+94 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2023, +168 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    +5,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby33 408 €36 268 €18 736 €6 987 €4 927 €————————
Výsledok hospodárenia511 €−1 326 €−757 €−6 384 €3 503 €2 814 €2 492 €2 206 €1 972 €511 €1 226 €——
Aktíva spolu8 956 €8 702 €10 255 €10 423 €17 275 €13 154 €10 870 €8 826 €6 034 €4 018 €3 507 €1 801 €1 801 €
Vlastné imanie8 203 €7 692 €9 018 €9 776 €16 160 €12 657 €10 207 €7 715 €5 510 €3 538 €3 027 €1 801 €1 801 €
Podané26. 6. 202626. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202028. 6. 201928. 6. 201830. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9035. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
753 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023127095
platiteľ od 24. 10. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Furdekova 1615/14, 851 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 67793/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • počítačové služby,od 2010
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259035. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 6. 2022Nový spoločníkMichal Kečkeš, podiel 100 %
  3. 24. 10. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023127095
  4. 29. 9. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45860734