SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45867801

P-ONE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 2010
IČO
45867801
DIČ
2023120374
Sídlo
Lúčna 825/4, 093 01 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľMgr. Vladislav Sabol

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

P-ONE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 5. 10. 2010. Vo vedení firmy: Vladislav Sabol. V roku 2025 mala firma tržby 173 tis. € (−16,3 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2781. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
173 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2013
+206 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−42 %2015−17 %2016+20 %2017+12 %2018+39 %2019+17 %2020−32 %2021+52 %2022+98 %2023+45 %2024+18 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +98 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,8 %
    +3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    13,5 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby172 692 €206 200 €175 260 €120 938 €60 984 €40 026 €58 995 €50 246 €36 115 €32 299 €27 013 €32 639 €56 466 €
Výsledok hospodárenia10 000 €4 855 €2 216 €−23 240 €−5 302 €−33 297 €−17 035 €−13 502 €−25 253 €−30 041 €−5 237 €−23 687 €10 584 €
Aktíva spolu74 041 €40 462 €33 412 €32 662 €27 325 €25 702 €30 662 €31 179 €30 126 €32 780 €22 349 €15 361 €—
Vlastné imanie−173 788 €−183 788 €−188 644 €−190 862 €−167 622 €−162 319 €−129 019 €−111 985 €−98 484 €−73 231 €−30 720 €−31 424 €—
Podané15. 6. 202621. 3. 20254. 6. 202431. 3. 202328. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202022. 2. 201922. 6. 201831. 5. 201730. 6. 20161. 7. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2781. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023120374
platiteľ od 6. 11. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
3 telefóny · 1 e-mail · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lúčna 825/4, 093 01 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 23553/P
Základné imanie
5 100 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

38 zapísaných činností

  • demolácie, zemné práce a prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • upratovacie službyod 2010
  • reklamná a propagačná činnosťod 2010
  • veľkoobchod a maloobchodod 2010
  • faktoring a forfaitingod 2010
  • správa trhoviska, tržnice,príležitostného trhuod 2012
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
59 zmlúv
spolu 13 tis. € · posledná 31. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná škola SibírskaZmluva o umiestnený automatu—31. 8. 2026
  • Základná škola Jána Švermu, Štefánikova 31, HumennéZmluva o umiestnení automatu č. 10—31. 8. 2026
  • Základná škola s materskou školouZmluva o umiestnnení automatu—31. 8. 2026
  • Základná škola, Kúpeľná 2, PrešovZmluva o umiestnení potravinoného automatu1 tis. €27. 8. 2026
  • Centrum voľného časuN Á J O M N Á Z M L U V A č. 3/2026 o nájme nebytových priestorov 428 €6. 3. 2026
  • Základná škola s materskou školouZmluva o umiestnnení automatu—5. 9. 2025
  • Základná škola SibírskaZmluva o umiestnení automatu—2. 9. 2025
  • Základná škola, Hrnčiarska 13, HumennéZmluva o umiestnení automatu č. 20/2025/Z700 €2. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252781. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 3. 2021Nový spoločníkMgr. Vladislav Sabol, podiel 100 %
  3. 6. 11. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023120374
  4. 5. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45867801

P-ONE, s.r.o. – tržby 173 tis. € – IČO 45867801