SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45879176

STM group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2010
IČO
45879176
DIČ
2023121837
Sídlo
Tehelná 1, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Stiegler

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STM group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 16. 10. 2010. Vo vedení firmy: Peter Stiegler. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € (−87,4 %) a zisk 393 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1577. z 1 673 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−87 %
Od 2014
−84 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015−78 %2016−52 %2017−45 %2018+182 %2019+72 %2020+133 %2021−100 %2022×6382023×5,62024×62025−87 %
  • Najlepší rok
    2022, ×638

Ukazovatele 2025

  • ROE
    1,9 %
    −70,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,0 %
    −16,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 689 €21 404 €3 551 €638 €1 €10 996 €4 722 €2 749 €976 €1 761 €3 651 €16 401 €—
Výsledok hospodárenia393 €14 659 €1 713 €−904 €−1 554 €8 652 €2 291 €−4 881 €−2 806 €−2 232 €946 €10 503 €−2 900 €
Aktíva spolu60 393 €115 324 €321 170 €318 523 €328 009 €330 430 €205 639 €191 691 €39 646 €42 460 €44 333 €42 722 €67 910 €
Vlastné imanie20 552 €20 159 €13 827 €12 114 €13 018 €14 572 €5 920 €3 629 €8 510 €11 317 €13 549 €12 603 €−1 556 €
Podané9. 3. 202617. 3. 202528. 2. 20241. 3. 202316. 2. 202216. 3. 202116. 3. 202018. 3. 201912. 3. 20188. 3. 201717. 3. 201613. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1577. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023121837
platiteľ od 1. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tehelná 1, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 53646/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • maloobchod a veľkoobchodod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • inžinierska činnosťod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto MartinLicenčná zmluva na autorské práva k projektovej dokumentácii na stavbu - „IBV Pri Jordáne II., Martin – Tomčany˝, I. etapa výstavby, Technické vybavenie územia, časť SO 08 Dažďová kanalizácia.—15. 6. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251577. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 2. 4. 2026Presun sídlaTehelná 1 Martinpredtým Hrdinov SNP 11 Martin
  2. 2. 4. 2026Nový spoločníkIng. Peter Stiegler, podiel 100 %
  3. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 11. 4. 2024Nový člen vedeniaIng. Peter Stiegler, konateľ
  5. 1. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023121837
  6. 16. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45879176

STM group s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 45879176