SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45880760

BB INSTAL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Selce · od 2010
IČO
45880760
DIČ
2023119417
Sídlo
Selčianska cesta 511/5, 976 11 Selce
firmy v okolí

KonateľDušan Bukvaj

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BB INSTAL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Selce, v registri od 12. 10. 2010. Vo vedení firmy: Dušan Bukvaj. V roku 2025 mala firma tržby 239 tis. € (+4,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať361. z 1 192 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
239 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2014
+354 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+52 %2016+32 %2017−10 %2018+22 %2019+7 %2020+35 %2021−32 %2022+24 %2023−30 %2024+131 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +131 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,8 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    +1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,8 %
    −1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby238 785 €229 137 €99 361 €141 516 €114 097 €166 887 €123 902 €116 260 €95 655 €105 823 €80 125 €52 602 €—
Výsledok hospodárenia2 232 €1 301 €−433 €−1 309 €−300 €2 693 €2 283 €1 690 €−3 293 €−892 €3 846 €2 519 €−835 €
Aktíva spolu55 580 €49 411 €52 994 €27 308 €35 063 €19 381 €12 496 €11 804 €13 421 €16 867 €30 047 €25 329 €7 617 €
Vlastné imanie15 099 €12 867 €11 566 €12 000 €13 308 €13 608 €10 702 €8 419 €6 729 €10 023 €10 914 €7 068 €4 549 €
Podané25. 3. 202617. 3. 20254. 3. 202430. 3. 202320. 3. 202222. 3. 202114. 3. 202010. 3. 20193. 3. 201820. 3. 201716. 3. 20163. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
361. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023119417
platiteľ od 2. 11. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Selčianska cesta 511/5, 976 11 Selce
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19043/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Selce.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2010
  • opravy vyhradených technických zariadení plynovýchod 2015
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynovýchod 2015
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • administratívne službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025361. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 7. 2017Presun sídlaSelčianska cesta 511/5 Selcepredtým Tatranská 6556/8 Banská Bystrica
  3. 12. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45880760

BB INSTAL s.r.o. – tržby 239 tis. € – IČO 45880760