SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45890706

SEKVIVA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2010
IČO
45890706
DIČ
2023122717
Sídlo
J. M. Hurbana 959/14, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Drugdová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SEKVIVA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 20. 10. 2010. Vo vedení firmy: Zuzana Drugdová. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € (+102,1 %) a zisk 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať914. z 1 367 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
+102 %
050 tis.100 tis.2014—2015+12 %2016+0 %2017+3 %2020+106 %2021×19,82022−91 %2023+95 %2024+7 %2025+102 %
  • Najlepší rok
    2021, ×19,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    75,5 %
    +9,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    84,2 %
    +14,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    77,0 %
    +14,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,6 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby35 351 €17 495 €16 397 €8 400 €93 925 €4 748 €——2 300 €2 230 €2 230 €2 000 €—
Výsledok hospodárenia26 695 €11 644 €11 352 €4 878 €1 941 €3 252 €——1 710 €1 731 €1 710 €1 520 €—
Aktíva spolu34 662 €18 698 €19 855 €14 272 €11 810 €14 878 €11 053 €11 053 €11 533 €9 823 €8 091 €6 381 €4 381 €
Vlastné imanie31 695 €16 644 €16 352 €11 819 €11 284 €14 305 €11 053 €11 053 €11 053 €9 343 €7 611 €5 901 €4 381 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202519. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202228. 6. 202127. 3. 20201. 7. 201927. 6. 201830. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
914. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. M. Hurbana 959/14, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19084/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
  • administratívne službyod 2022
  • vedenie účtovníctvaod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 22. 2. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025914. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45890706

SEKVIVA, s.r.o. – tržby 35 tis. € – IČO 45890706