SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45890757

MUDr. Tomáš Gálik s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2010
IČO
45890757
DIČ
2023122673
Sídlo
ČSA 25, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Tomáš Gálik+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MUDr. Tomáš Gálik s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 21. 10. 2010. Vo vedení firmy: Tomáš Gálik a Michaela Gáliková. V roku 2025 mala firma tržby 159 tis. € (−17,7 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať765. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
159 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2021
+33 %
0100 tis.200 tis.2021—2022+37 %2023+21 %2024−2 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,5 %
    −5,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,1 %
    −8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,7 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,7 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby158 541 €192 616 €197 239 €163 070 €118 940 €————————
Výsledok hospodárenia16 623 €30 381 €53 871 €28 302 €14 960 €8 475 €14 035 €10 200 €11 070 €4 276 €18 709 €10 849 €7 787 €
Aktíva spolu190 351 €181 517 €169 152 €185 182 €223 055 €235 473 €225 357 €171 449 €163 984 €60 190 €59 145 €43 098 €38 392 €
Vlastné imanie183 301 €174 364 €152 458 €141 850 €113 547 €98 587 €90 112 €76 078 €65 878 €54 808 €50 532 €31 822 €20 973 €
Podané27. 3. 202612. 3. 202527. 3. 20246. 3. 202314. 3. 202219. 3. 202129. 3. 202019. 3. 201928. 3. 201817. 3. 201724. 3. 201621. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
765. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ČSA 25, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19089/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
24 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025765. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 6. 2024Nový spoločníkMUDr. Tomáš Gálik, podiel 51 %
  3. 22. 6. 2024Nový spoločníkMDDr. Michaela Gáliková, podiel 49 %
  4. 30. 5. 2024Nový člen vedeniaMDDr. Michaela Gáliková, konateľ
  5. 21. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45890757

MUDr. Tomáš Gálik s.r.o. – tržby 159 tis. € – IČO 45890757