SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45901805

Arsy-Versy, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45901805
DIČ
2023141208
Sídlo
Haanova 48, 851 04 Bratislava - Petržalka
firmy v okolí

KonateľIng. Veronika Mareková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Arsy-Versy, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, v registri od 6. 11. 2010. Vo vedení firmy: Veronika Mareková a art. Miroslav Remo. V roku 2025 mala firma tržby 244 tis. € (+149,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať596. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
244 tis. €
Za rok
+149 %
Od 2014
+351 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+47 %2016−45 %2017+24 %2018+75 %2019−2 %2020−6 %2021−7 %2022+72 %2023+49 %2024−53 %2025+149 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,7 %
  • Najlepší rok
    2025, +149 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,0 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,6 %
    +11,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby244 497 €98 031 €208 835 €140 400 €81 801 €87 759 €93 158 €95 318 €54 547 €44 010 €79 908 €54 215 €—
Výsledok hospodárenia2 931 €399 €1 908 €18 296 €78 €26 203 €16 711 €9 778 €6 418 €7 949 €13 714 €21 790 €17 654 €
Aktíva spolu215 003 €180 578 €195 472 €188 062 €169 583 €165 253 €138 027 €119 010 €99 344 €80 020 €63 981 €67 087 €44 702 €
Vlastné imanie149 170 €146 240 €145 841 €143 933 €125 637 €125 559 €99 356 €82 644 €72 866 €66 448 €58 497 €44 782 €22 992 €
Podané12. 5. 202629. 6. 20251. 7. 202422. 6. 202327. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202022. 6. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
596. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023141208
platiteľ od 1. 12. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Haanova 48, 851 04 Bratislava - Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 11. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 68510/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Petržalka.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,od 2010
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2010
  • fotografické služby,od 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
20 zmlúv
spolu 212 tis. € · posledná 30. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu22 tis. €30. 7. 2026
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu44 tis. €18. 3. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasLICENČNÁ ZMLUVA 4 tis. €6. 3. 2026
  • Audiovizuálny fondZmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu5 tis. €26. 8. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025596. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023141208
  3. 6. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45901805

Arsy-Versy, s. r. o. – tržby 244 tis. € – IČO 45901805