SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45909229

DALIJANA PLUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2010
IČO
45909229
DIČ
2023142099
Sídlo
Gyulu Szabóa 6231/113A, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľRobert Kusenda+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DALIJANA PLUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 16. 11. 2010. Vo vedení firmy: Robert Kusenda a Jana Drieňovská. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € (−51,4 %) a zisk 405 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať967. z 1 244 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−51 %
Od 2013
−78 %
050 tis.100 tis.2013—2014+6 %2015+32 %2016+48 %2017−40 %2018+21 %2019+9 %2020−29 %2021−49 %2022+72 %2023+14 %2024−62 %2025−51 %
  • Najlepší rok
    2022, +72 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    3,2 %
    −20,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    91,2 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby8 850 €18 207 €48 148 €42 164 €24 579 €47 792 €67 110 €61 439 €50 698 €85 141 €57 557 €43 440 €41 109 €
Výsledok hospodárenia405 €2 895 €−7 758 €−28 913 €−20 397 €−14 260 €−3 390 €−18 312 €−26 597 €−1 214 €−3 168 €−14 056 €−13 519 €
Aktíva spolu143 218 €143 111 €141 829 €126 460 €134 559 €144 061 €150 822 €165 348 €57 382 €40 908 €41 140 €32 252 €—
Vlastné imanie12 542 €12 137 €9 242 €7 000 €5 913 €6 310 €5 570 €−76 040 €−57 728 €−31 130 €−29 916 €−26 748 €—
Podané30. 6. 202629. 3. 202531. 3. 202431. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202125. 3. 202031. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201629. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
967. z 1 244 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023142099
platiteľ od 6. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 2 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gyulu Szabóa 6231/113A, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 26462/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96020 Kadernícke a kozmetické služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • masérske službyod 2010
  • kozmetické službyod 2010
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení a výpočtovej technikyod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2010
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2010
  • poradenská činnosť v oblasti kozmetikyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kadernícke a kozmetické služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 2. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025967. z 1 244
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kadernícke a kozmetické služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2023Zrušená registrácia DPH
  3. 9. 10. 2021Nový spoločníkRobert Kusenda, podiel 50 %
  4. 9. 10. 2021Nový spoločníkMUDr. Jana Drieňovská, podiel 50 %
  5. 6. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023142099
  6. 16. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kadernícke a kozmetické služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45909229

DALIJANA PLUS s.r.o. – tržby 9 tis. € – IČO 45909229