SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45915008

RENEX, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2010
IČO
45915008
DIČ
2023131121
Sídlo
Cabajská 28, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľAdriana Šiláková+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RENEX, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 3. 11. 2010. Vo vedení firmy: Adriana Šiláková, Martin Šilák a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 344 tis. € (+104,9 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať83. z 146 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
344 tis. €
Za rok
+105 %
Od 2014
+285 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+7 %2016+115 %2017−37 %2018−4 %2019+32 %2020−78 %2021×5,72022−1 %2023−26 %2024+10 %2025+105 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,0 %
  • Najlepší rok
    2021, ×5,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    59,6 %
    −16,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,0 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,9 %
    −8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby344 068 €167 887 €152 328 €207 248 €209 450 €37 031 €165 799 €125 198 €130 761 €206 349 €95 825 €89 441 €—
Výsledok hospodárenia16 265 €8 372 €1 837 €617 €−9 117 €−55 684 €500 €−255 €314 €52 702 €12 738 €1 744 €3 308 €
Aktíva spolu180 768 €158 917 €127 517 €90 852 €130 536 €107 421 €143 875 €167 220 €177 995 €192 203 €56 539 €73 723 €42 199 €
Vlastné imanie27 310 €11 045 €2 673 €836 €219 €1 336 €37 020 €36 520 €36 774 €36 460 €−16 242 €−26 772 €−28 516 €
Podané27. 3. 202625. 3. 202524. 3. 202428. 3. 202330. 3. 202230. 6. 20217. 10. 202021. 3. 201925. 3. 201826. 3. 201728. 3. 201622. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
83. z 146 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023131121
platiteľ od 11. 2. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cabajská 28, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 11. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 27743/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47300 Maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • prevádzkovanie čerpacej staniceod 2010
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, výroby a služiebod 2010
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti stavebníctvaod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • skladovanieod 2010
  • finančný leasingod 2010
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 556 tis. € · posledná 19. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaDodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 465/2026/1500-9 - RENEX96 tis. €19. 8. 2026
  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaZmluva o dielo - oprava exteriérov - RENEX243 tis. €19. 8. 2026
  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaZmluva o dielo - Oprava strechy a chodieb SOŠ automobilová a podnikania - RENEX169 tis. €13. 8. 2026
  • Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, NitraDodatok č.2 k zmluve č.16 školský rok 2023/2024 o poskytovaní praktického vyučovania na pracovisku zamestnávateľa—6. 9. 2024
  • Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, NitraZmluva č.16 / školský rok 2023/2024 o poskytovaní praktického vyučovania na pracovisku zamestnávateľa—12. 1. 2024
  • Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, NitraDodatok č.1 k zmluve č.16 školský rok 2023/2024 o poskytovaní praktického vyučovania na pracovisku zamestnávateľa—12. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202583. z 146
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodAdriana Šiláková
  3. 8. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIvan Šilák
  4. 7. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodAdriana Šiláková
  5. 7. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIvan Šilák
  6. 28. 7. 2022Nový spoločníkIvan Šilák, podiel 70 %
  7. 7. 4. 2020Zápis konečného užívateľa výhodAdriana Šiláková
  8. 7. 4. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIvan Šilák
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45915008

RENEX, s.r.o. – tržby 344 tis. € – IČO 45915008