SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45915512

MONTIFER, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kláštor pod Znievom · od 2010
IČO
45915512
DIČ
2023132936
Sídlo
Tajovského 282/20, 038 43 Kláštor pod Znievom
firmy v okolí

KonateľĽubomír Modrovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MONTIFER, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kláštor pod Znievom, v registri od 9. 11. 2010. Vo vedení firmy: Ľubomír Modrovský. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (−45,0 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať883. z 1 126 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
−45 %
Od 2014
+26 %
050 tis.100 tis.2014—2015+13 %2016+8 %2017+101 %2018+3 %2019+21 %2020−42 %2021+17 %2022−28 %2023+50 %2024+4 %2025−45 %
  • Najlepší rok
    2017, +101 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -19,8 %
    +34,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -19,5 %
    +48,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,3 %
    −22,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby31 907 €58 035 €55 982 €37 399 €52 028 €44 524 €77 196 €63 639 €61 959 €30 854 €28 669 €25 310 €—
Výsledok hospodárenia−6 307 €−31 663 €76 €−10 069 €8 286 €1 476 €111 €7 619 €8 419 €3 108 €3 065 €−4 949 €−5 919 €
Aktíva spolu32 371 €46 640 €49 348 €59 046 €71 228 €83 120 €81 891 €101 699 €121 783 €125 353 €24 051 €25 376 €14 615 €
Vlastné imanie4 121 €−4 572 €27 091 €27 015 €37 083 €28 797 €27 321 €27 210 €25 591 €11 173 €8 065 €2 657 €7 606 €
Podané21. 4. 202625. 5. 202510. 3. 202410. 6. 20239. 5. 202228. 6. 202122. 3. 20202. 6. 201913. 6. 201812. 5. 20179. 3. 20169. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
883. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023132936
platiteľ od 22. 11. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tajovského 282/20, 038 43 Kláštor pod Znievom
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 53733/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kláštor pod Znievom.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätieod 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2010
  • zámočníctvood 2010
  • kovoobrábanieod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 13. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025883. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 4. 2026 · 2 záznamy

  1. 21. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45915512

MONTIFER, s.r.o. – tržby 32 tis. € – IČO 45915512