SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45920338

GL Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45920338
DIČ
2023138843
Sídlo
Na Grunte 7, 831 52 Bratislava
firmy v okolí

KonateľZuzana Korfantová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GL Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 11. 2010. Vo vedení firmy: Zuzana Korfantová a Vladimír Palečka. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3164. z 3 304 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−33 %
050 tis.100 tis.2014—2015−98 %2017×45,42018×13,12019+14 %2020−63 %2021−37 %2022−31 %2023−33 %2024−55 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2017, ×45,4

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -6,1 %
    +8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,3 %
    +5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,3 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby3 003 €4 488 €10 000 €15 000 €21 681 €34 381 €93 674 €82 527 €6 308 €139 €6 051 €—
Výsledok hospodárenia−1 290 €−3 154 €−396 €−1 307 €−344 €4 080 €7 204 €7 311 €2 693 €−1 153 €1 931 €2 637 €
Aktíva spolu29 861 €31 638 €31 905 €31 067 €32 172 €32 425 €47 586 €71 664 €15 071 €8 695 €10 155 €9 527 €
Vlastné imanie21 106 €22 396 €25 550 €25 946 €27 253 €27 597 €23 517 €16 313 €9 002 €4 398 €7 430 €7 306 €
Podané27. 1. 202616. 2. 20256. 2. 202415. 1. 20236. 2. 20226. 2. 202120. 1. 202010. 2. 201910. 2. 201831. 3. 20169. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3164. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023138843
platiteľ od 20. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na Grunte 7, 831 52 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 68629/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253164. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 1. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 11. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023138843
  3. 1. 6. 2018Nový člen vedeniaIng. Vladimír Palečka, konateľ
  4. 13. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45920338

GL Slovakia, s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 45920338