SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45923353

GALLAX, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45923353
DIČ
2023139074
Sídlo
Mostová 2, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMiroslav Gall+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GALLAX, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 17. 11. 2010. Vo vedení firmy: Miroslav Gall a Jozef Šimkovič. V roku 2025 mala firma tržby 2,1 mil. € (+51,6 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať109. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,1 mil. €
Za rok
+52 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014×56,42015+198 %2016−17 %2017+76 %2018+13 %2019−8 %2020+13 %2021−7 %2022+20 %2023+19 %2024−26 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2014, ×56,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,4 %
    −6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,1 %
    +0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 129 469 €1 405 059 €1 905 241 €1 599 768 €1 337 350 €1 432 118 €1 269 385 €1 377 780 €1 222 102 €692 964 €833 913 €280 148 €4 965 €
Výsledok hospodárenia1 932 €29 551 €34 508 €24 539 €12 488 €28 887 €32 660 €23 832 €130 365 €13 837 €64 811 €5 273 €3 430 €
Aktíva spolu930 901 €920 161 €817 527 €902 128 €823 168 €792 267 €715 527 €428 085 €488 730 €416 316 €330 591 €100 592 €83 632 €
Vlastné imanie454 904 €452 973 €423 229 €388 915 €364 377 €351 888 €323 001 €290 342 €266 510 €136 144 €122 306 €57 495 €52 222 €
Podané16. 6. 202628. 3. 20254. 4. 202414. 4. 20239. 3. 202227. 3. 202112. 3. 202025. 6. 20192. 7. 201829. 6. 201720. 6. 201626. 3. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
109. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023139074
platiteľ od 1. 4. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mostová 2, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132559/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 6 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z drevaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
spolu 851 tis. € · posledná 10. 8. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025109. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

154 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 154.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 10. 2018Presun sídlaMostová 2 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Kochanovce 49 Hankovce
  3. 22. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Šimkovič
  4. 22. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Gall
  5. 25. 3. 2017Nový spoločníkMiroslav Gall, podiel 70 %
  6. 30. 5. 2015Nový spoločníkJozef Šimkovič, podiel 30 %
  7. 16. 4. 2015Nový člen vedeniaJozef Šimkovič, konateľ
  8. 1. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023139074
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45923353

GALLAX, s. r. o. – tržby 2,1 mil. € – IČO 45923353