SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45925283

D&S catering spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45925283
DIČ
2023143133
Sídlo
Studenohorská 69, 841 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľSilvia Pialová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

D&S catering spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 16. 11. 2010. Vo vedení firmy: Silvia Pialová. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+4,7 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať129. z 3 412 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+5 %
Od 2014
+2195 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−17 %2016+13 %2017+39 %2018+6 %2019×4,72020+21 %2021+10 %2022+45 %2023+59 %2024+9 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +33,0 %
  • Najlepší rok
    2019, ×4,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,2 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,4 %
    −16,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,7 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,7 %
    −6,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 210 653 €1 156 213 €1 058 255 €666 202 €459 441 €415 987 €345 135 €73 176 €69 054 €49 568 €43 712 €52 755 €—
Výsledok hospodárenia38 762 €55 528 €77 635 €5 446 €5 153 €2 148 €9 411 €−27 172 €−27 245 €−16 083 €−29 968 €−5 420 €−10 614 €
Aktíva spolu363 449 €330 029 €190 720 €165 502 €88 376 €210 220 €64 686 €8 536 €5 479 €4 753 €6 767 €7 919 €8 720 €
Vlastné imanie190 102 €151 340 €95 812 €18 177 €12 731 €145 578 €−27 859 €−37 270 €−148 098 €−120 853 €−104 770 €−74 802 €−69 382 €
Podané28. 3. 202627. 6. 202518. 6. 202414. 6. 20239. 4. 202230. 6. 20213. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201829. 6. 201726. 6. 201626. 6. 201629. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
129. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023143133
platiteľ od 15. 12. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Studenohorská 69, 841 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 68660/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • pohostinská činnosť,od 2010
  • čistiace a upratovacie služby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 28. 12. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025129. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2024Zápis konečného užívateľa výhodSilvia Pialová
  3. 20. 8. 2022Nový spoločníkSilvia Pialová, podiel 100 %
  4. 16. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45925283

D&S catering spol. s r. o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 45925283