SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45927901

ZAPRO.SK spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45927901
DIČ
2023144178
Sídlo
Biskupická 36, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľMikuláš Buzáši

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZAPRO.SK spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 26. 11. 2010. Vo vedení firmy: Mikuláš Buzáši. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € (−15,1 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2949. z 3 304 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2014
−89 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+19 %2016−1 %2017+36 %2018+46 %2019+73 %2020−76 %2021−87 %2022×11,72023−19 %2024−89 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    −18,1 %
  • Najlepší rok
    2022, ×11,7

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -33,2 %
    −20,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,4 %
    −7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby9 161 €10 789 €100 543 €124 622 €10 610 €81 037 €333 348 €193 189 €132 198 €97 297 €98 694 €82 673 €—
Výsledok hospodárenia−6 041 €−4 877 €−2 123 €33 087 €−29 244 €−11 694 €22 595 €10 355 €23 993 €22 564 €22 175 €12 190 €−26 037 €
Aktíva spolu18 203 €37 523 €46 096 €67 005 €23 733 €47 620 €99 431 €52 007 €54 702 €36 446 €46 271 €21 147 €23 123 €
Vlastné imanie8 303 €14 344 €19 221 €21 344 €−11 743 €17 501 €29 195 €39 441 €29 086 €5 093 €−17 471 €−39 645 €−51 835 €
Podané29. 3. 202612. 3. 202511. 3. 202429. 3. 202330. 3. 202213. 3. 202127. 3. 202029. 3. 201928. 3. 20181. 3. 201723. 6. 201611. 6. 201519. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2949. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023144178
platiteľ od 2. 12. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Biskupická 36, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 68890/B
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie služby,od 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,od 2010
  • výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava,od 2010
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252949. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 12. 2024Presun sídlaBiskupická 36 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Žiacka 4 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
  3. 12. 12. 2024Nový spoločníkMikuláš Buzáši, podiel 100 %
  4. 9. 12. 2024Nový člen vedeniaMikuláš Buzáši, konateľ
  5. 1. 6. 2016Presun sídlaŽiacka 4 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Račianska 72 Bratislava
  6. 26. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45927901

ZAPRO.SK spol. s r.o. – tržby 9 tis. € – IČO 45927901