SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45928771

MICUR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca U Hluška · od 2010
IČO
45928771
DIČ
2023144915
Sídlo
Okružná 152/46, 022 04 Čadca U Hluška
firmy v okolí

KonateľViera Kurucárová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MICUR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca U Hluška, v registri od 12. 11. 2010. Vo vedení firmy: Viera Kurucárová a Milan Kurucár. V roku 2025 mala firma tržby 443 tis. € (+3,8 %) a zisk 242 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať59. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
443 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2013
+246 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+13 %2015+13 %2016+15 %2017+11 %2018+7 %2019+27 %2020+9 %2021+12 %2022+2 %2023+15 %2024+5 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,9 %
  • Najlepší rok
    2019, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    54,6 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    97,8 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    92,4 %
    +1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,5 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby442 624 €426 583 €405 396 €351 569 €344 865 €308 619 €284 014 €223 560 €209 086 €189 202 €164 039 €144 721 €127 773 €
Výsledok hospodárenia241 669 €240 290 €206 424 €166 467 €68 974 €59 826 €121 241 €85 177 €68 581 €51 553 €73 058 €62 602 €28 671 €
Aktíva spolu261 642 €265 573 €230 662 €262 523 €177 345 €282 724 €223 144 €192 186 €182 939 €130 008 €108 320 €94 011 €73 290 €
Vlastné imanie247 169 €245 790 €211 925 €253 520 €156 027 €268 120 €208 293 €172 230 €155 634 €87 053 €93 558 €68 102 €48 171 €
Podané26. 2. 202611. 3. 202512. 3. 202410. 3. 202325. 3. 202212. 3. 202125. 3. 202030. 6. 201927. 6. 201829. 3. 201724. 3. 201627. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
59. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Okružná 152/46, 022 04 Čadca U Hluška
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 53759/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca U Hluška.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • masérske službyod 2010
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2010
  • organizovanie kurzov školeníod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore všeobecné lekárstvood 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
55 zmlúv
spolu 81 tis. € · posledná 27. 5. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202559. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Milan Kurucár
  3. 19. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodViera Kurucárová
  4. 12. 11. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45928771

MICUR, s.r.o. – tržby 443 tis. € – IČO 45928771