SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45933910

PMJ INVEST a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Ivanka pri Dunaji · od 2010
IČO
45933910
DIČ
2023144013
Sídlo
Nádražná 1958, 900 28 Ivanka pri Dunaji
firmy v okolí

PredstavenstvoMichal Jung

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PMJ INVEST a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, v registri od 27. 11. 2010. Vo vedení firmy: Michal Jung. V roku 2025 mala firma tržby 415 tis. € (+4,9 %) a zisk 105 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1355. z 15 641 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
415 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2013
+145 %
0500 tis.1 mil.2013—2015−29 %2016+7 %2017+40 %2018+26 %2019+20 %2020+180 %2021−64 %2022+25 %2023−2 %2024+17 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +180 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,4 %
    +3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,8 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,4 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby415 067 €395 660 €338 345 €345 566 €275 712 €759 293 €271 411 €227 095 €179 959 €128 346 €120 000 €—169 114 €
Výsledok hospodárenia105 419 €85 473 €66 102 €100 259 €68 716 €80 961 €65 167 €11 568 €28 345 €−17 545 €−25 356 €18 863 €38 023 €
Aktíva spolu1 668 314 €1 655 580 €1 740 327 €1 874 228 €1 894 698 €1 918 224 €1 990 425 €1 758 528 €1 860 113 €1 505 324 €1 380 882 €1 455 298 €1 512 062 €
Vlastné imanie1 077 990 €972 571 €887 098 €820 995 €707 128 €638 412 €557 451 €492 283 €480 716 €452 370 €469 915 €495 272 €476 408 €
Podané25. 3. 202626. 3. 202526. 3. 202425. 6. 202310. 3. 202220. 4. 202129. 6. 202027. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1355. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023144013
platiteľ od 15. 12. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nádražná 1958, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 11. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 5155/B
Základné imanie
350 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251355. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 11. 2010Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45933910

PMJ INVEST a.s. – tržby 415 tis. € – IČO 45933910