SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45942013

MERION, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vidiná · od 2011
IČO
45942013
DIČ
2023169412
Sídlo
1. Mája 581/26A, 985 59 Vidiná
firmy v okolí

KonateľVladimír Zdechovan+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MERION, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vidiná, v registri od 4. 1. 2011. Vo vedení firmy: Vladimír Zdechovan a Radovan Kurajský. V roku 2025 mala firma tržby 62 tis. € (−10,2 %) a zisk 799 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať697. z 1 367 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
62 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2013
+233 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+3 %2015−28 %2016+9 %2017−1 %2018−8 %2019+184 %2020−44 %2021+97 %2022+15 %2023−1 %2024+42 %2025−10 %
  • Najlepší rok
    2019, +184 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,7 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,2 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby62 396 €69 517 €49 058 €49 361 €42 981 €21 777 €39 225 €13 792 €14 995 €15 109 €13 902 €19 285 €18 719 €
Výsledok hospodárenia799 €1 684 €2 754 €2 742 €6 733 €−9 912 €290 €−346 €−245 €526 €1 213 €−1 902 €2 €
Aktíva spolu173 310 €193 912 €57 852 €30 387 €26 832 €26 219 €21 345 €15 161 €21 587 €16 741 €15 923 €14 793 €11 162 €
Vlastné imanie29 156 €28 392 €26 708 €9 466 €6 724 €−9 €9 903 €9 613 €9 959 €10 204 €10 159 €8 946 €10 848 €
Podané21. 3. 202625. 3. 202514. 2. 20248. 3. 202325. 2. 20228. 3. 202111. 3. 20205. 3. 20199. 3. 20189. 3. 201725. 2. 201620. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
697. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023169412
platiteľ od 1. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
1. Mája 581/26A, 985 59 Vidiná
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19439/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vidiná.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Fotografické službyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 11 tis. € · posledná 5. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025697. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 8. 2025Nový spoločníkVladimír Zdechovan, podiel 33,4 %
  3. 30. 11. 2023Nový spoločníkVeronika Bargelová, podiel 50 %
  4. 30. 11. 2023Nový spoločníkIng. Radovan Kurajský, podiel 16,6 %
  5. 1. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023169412
  6. 26. 7. 2016Nový člen vedeniaIng. Radovan Kurajský, konateľ
  7. 4. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45942013

MERION, s.r.o. – tržby 62 tis. € – IČO 45942013