SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45945454

CodeSence s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2010
IČO
45945454
DIČ
2023160909
Sídlo
Potočná 312/14, 010 04 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Ladislav Božek+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CodeSence s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 18. 12. 2010. Vo vedení firmy: Ladislav Božek a Janka Božková. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (+4,8 %) a stratu 692 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať864. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2014
+203 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+47 %2016−4 %2017+8 %2018+2 %2019+40 %2020−5 %2021+18 %2022+60 %2023−31 %2024+6 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2022, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,8 %
    −12,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,0 %
    −21,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,6 %
    −17,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby86 080 €82 100 €77 520 €111 830 €69 875 €59 155 €62 365 €44 558 €43 749 €40 332 €41 857 €28 440 €—
Výsledok hospodárenia−692 €9 658 €14 080 €35 653 €15 340 €11 821 €5 024 €1 635 €2 305 €−2 325 €747 €−332 €−224 €
Aktíva spolu42 737 €61 040 €62 810 €62 878 €30 702 €23 659 €18 276 €9 060 €6 703 €5 642 €7 170 €7 507 €4 548 €
Vlastné imanie35 167 €49 837 €49 857 €50 736 €20 826 €17 307 €11 582 €6 559 €4 923 €2 618 €4 944 €4 196 €4 528 €
Podané24. 2. 202626. 2. 202529. 2. 202414. 2. 202314. 2. 202217. 3. 202119. 2. 202016. 3. 20192. 3. 201828. 2. 20173. 3. 20163. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
864. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023160909
platiteľ od 27. 12. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Potočná 312/14, 010 04 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 12. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 53922/L
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • fotografické službyod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025864. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 11. 2025Nový spoločníkIng. Ladislav Božek, podiel 50 %
  3. 4. 11. 2025Nový spoločníkIng. Janka Božková, podiel 50 %
  4. 1. 8. 2024Nový člen vedeniaIng. Janka Božková, konateľ
  5. 27. 12. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023160909
  6. 18. 12. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45945454

CodeSence s.r.o. – tržby 86 tis. € – IČO 45945454