SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45948518

MCK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45948518
DIČ
2023152109
Sídlo
Sabinovská 6, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Slavomír Macák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MCK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 8. 12. 2010. Vo vedení firmy: Slavomír Macák. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (+42,9 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4196. z 6 447 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
+43 %
Od 2014
+82 %
020 tis.40 tis.2014—2015−14 %2016+62 %2017−29 %2018+38 %2019−7 %2020−2 %2021−53 %2022+133 %2023+4 %2024−11 %2025+43 %
  • Najlepší rok
    2022, +133 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    48,7 %
    +10,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,6 %
    +6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,0 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,7 %
    −9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby34 280 €23 993 €26 901 €25 783 €11 077 €23 411 €23 798 €25 536 €18 562 €26 235 €16 212 €18 797 €—
Výsledok hospodárenia16 704 €9 099 €13 072 €9 329 €578 €4 060 €3 925 €2 393 €−451 €13 348 €7 860 €−930 €−9 221 €
Aktíva spolu152 418 €144 573 €137 886 €127 701 €151 075 €155 482 €160 737 €159 228 €159 574 €174 345 €148 798 €143 361 €138 092 €
Vlastné imanie58 342 €41 638 €32 539 €19 467 €10 138 €9 560 €9 425 €5 661 €3 268 €3 719 €−9 629 €−17 489 €−16 559 €
Podané25. 2. 202625. 2. 202519. 2. 202423. 2. 202321. 2. 202225. 2. 202117. 2. 202015. 2. 20197. 3. 20181. 3. 201710. 3. 201627. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4196. z 6 447 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023152109
platiteľ od 1. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sabinovská 6, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 12. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 26736/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254196. z 6 447
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 9. 2022Nový spoločníkIng. Slavomír Macák, podiel 100 %
  3. 8. 12. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45948518

MCK s.r.o. – tržby 34 tis. € – IČO 45948518