SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45948925

MAR TRAVEL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2010
IČO
45948925
DIČ
2023153924
Sídlo
Nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľMonika Valentovičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAR TRAVEL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 17. 12. 2010. Vo vedení firmy: Monika Valentovičová. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+3,2 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať187. z 397 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+221 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+7 %2016−22 %2017+27 %2018+9 %2019+44 %2020−44 %2021+49 %2022+104 %2023+11 %2024−1 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2022, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,3 %
    +24,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 660 €48 138 €48 669 €43 836 €21 477 €14 433 €25 806 €17 871 €16 335 €12 832 €16 463 €15 451 €—
Výsledok hospodárenia−4 607 €−16 252 €1 084 €16 748 €−976 €−4 508 €4 635 €−2 041 €−2 457 €−4 481 €−411 €−413 €866 €
Aktíva spolu5 304 €8 949 €26 318 €23 690 €3 433 €9 018 €13 789 €3 605 €6 477 €1 254 €4 668 €7 113 €12 404 €
Vlastné imanie−4 456 €151 €16 402 €15 318 €−1 430 €−1 454 €3 055 €−9 581 €−7 540 €−5 083 €−601 €−191 €222 €
Podané5. 6. 202614. 6. 202516. 6. 202416. 6. 20233. 6. 202228. 6. 20218. 6. 202014. 5. 20197. 6. 201830. 5. 20177. 6. 201610. 6. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
187. z 397 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 26653/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
79110 Činnosti cestovných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • prevádzkovanie cestovnej agentúryod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 23. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025187. z 397
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 6. 2019Nový spoločníkMonika Valentovičová, podiel 100 %
  3. 17. 12. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45948925

MAR TRAVEL s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 45948925