SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45949425

RETAIL C s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2010

predtým MANSSON s.r.o.

IČO
45949425
DIČ
2023157092
Sídlo
Horná 65A, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Sedliak+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RETAIL C s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 11. 12. 2010. Vo vedení firmy: Vladimír Sedliak a Bohumil Kratochvíl. V roku 2025 mala firma tržby 369 tis. € (−37,1 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať436. z 3 863 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
369 tis. €
Za rok
−37 %
Od 2014
−14 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+1 %2016−1 %2017+4 %2018−1 %2019−3 %2020−22 %2021−12 %2022+46 %2023+24 %2024+9 %2025−37 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,7 %
    −21,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,6 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,4 %
    −7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,4 %
    −11,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby369 221 €587 126 €541 033 €436 445 €298 874 €338 789 €431 801 €445 679 €451 373 €432 614 €434 800 €428 823 €—
Výsledok hospodárenia43 155 €195 161 €200 255 €122 937 €38 391 €79 922 €142 532 €156 725 €158 362 €141 544 €143 900 €171 016 €183 960 €
Aktíva spolu1 816 068 €2 034 073 €2 156 989 €2 260 391 €2 379 094 €2 579 797 €2 697 592 €2 840 073 €2 989 002 €3 097 981 €3 221 898 €3 351 324 €3 616 534 €
Vlastné imanie1 663 951 €1 620 796 €1 425 644 €1 225 389 €1 107 452 €1 189 061 €1 309 139 €1 431 607 €1 582 882 €1 696 520 €1 795 066 €1 651 166 €1 480 151 €
Podané16. 6. 202626. 3. 202522. 3. 202427. 3. 202323. 3. 202231. 3. 202130. 3. 20206. 4. 202027. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
436. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023157092
platiteľ od 1. 10. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horná 65A, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 12. 2010
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 22376/S
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MANSSON s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • administratívne služby,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025436. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

36 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 36.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 4. 2022Nový spoločníkŠtefan Demjen, podiel 50 %
  3. 8. 4. 2022Nový spoločníkIng. Vladimír Sedliak, podiel 50 %
  4. 14. 6. 2013Nový člen vedeniaIng. Bohumil Kratochvíl, konateľ
  5. 13. 4. 2012Presun sídlaHorná 65A Banská Bystricapredtým Bulharská 70 Bratislava
  6. 1. 10. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023157092
  7. 24. 8. 2011Nový člen vedeniaIng. Vladimír Sedliak, konateľ
  8. 17. 8. 2011Zmena obchodného menaRETAIL C s. r. o.predtým MANSSON s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45949425

RETAIL C s. r. o. – tržby 369 tis. € – IČO 45949425