SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45958467

Subura s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2011
IČO
45958467
DIČ
2023168642
Sídlo
Alexandra Rudnaya 2468/64, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľJozef Komačka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Subura s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 1. 1. 2011. Vo vedení firmy: Jozef Komačka. V roku 2025 mala firma tržby 904 tis. € (+26,5 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať100. z 422 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
904 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2013
+22 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+8 %2015+12 %2016−5 %2017+19 %2018+33 %2019−2 %2020−35 %2021+24 %2022−12 %2023−29 %2024+5 %2025+27 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,7 %
  • Najlepší rok
    2018, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,3 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,8 %
    −7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby903 755 €714 420 €680 333 €951 675 €1 079 619 €871 800 €1 333 244 €1 356 993 €1 018 144 €852 081 €898 495 €800 522 €738 470 €
Výsledok hospodárenia19 146 €26 067 €2 324 €31 886 €55 869 €21 144 €36 892 €24 600 €17 852 €21 704 €26 005 €16 030 €22 250 €
Aktíva spolu341 127 €348 689 €348 635 €397 734 €329 279 €232 112 €204 796 €199 949 €137 484 €139 772 €93 552 €84 826 €119 559 €
Vlastné imanie304 203 €285 057 €273 990 €279 732 €247 846 €191 977 €170 833 €133 941 €109 341 €91 489 €69 785 €43 780 €63 932 €
Podané31. 3. 20266. 6. 202527. 6. 202429. 6. 20233. 6. 202231. 3. 202127. 10. 202025. 3. 201926. 3. 201810. 5. 201718. 5. 201626. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
100. z 422 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023168642
platiteľ od 17. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alexandra Rudnaya 2468/64, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 53984/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • faktoring a forfaitingod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 10 tis. € · posledná 29. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec SučanyDodatok č.1 k Zmluve o dielo a kúpna zmluva—29. 4. 2026
  • Obec SučanyZmluva o dielo a kúpna zmluva-ťažobné práce,odvoz dreva—5. 3. 2025
  • Obec SučanyZmluva o dielo a kúpna zmluva-ťažba dreva2 tis. €5. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025100. z 422
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45958467

Subura s.r.o. – tržby 904 tis. € – IČO 45958467