SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45958602

FONI book s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nesvady · od 2011
IČO
45958602
DIČ
2023173350
Sídlo
Kalinčiakova 1, 946 51 Nesvady
firmy v okolí

KonateľRichard Simonics+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FONI book s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nesvady, v registri od 11. 1. 2011. Vo vedení firmy: Richard Simonics a Tibor Simonics. V roku 2025 mala firma tržby 943 tis. € (−21,0 %) a zisk 105 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať340. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
943 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
+298 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−2 %2016+143 %2017+0 %2018+18 %2019+27 %2020−17 %2021+53 %2022+11 %2023+3 %2024−4 %2025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,4 %
  • Najlepší rok
    2016, +143 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,1 %
    −8,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,3 %
    −8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,1 %
    −5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,9 %
    +2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby943 431 €1 193 843 €1 245 010 €1 211 807 €1 089 371 €712 029 €853 860 €672 180 €567 309 €564 879 €232 500 €237 099 €—
Výsledok hospodárenia105 040 €228 565 €252 572 €224 618 €158 526 €136 883 €184 395 €127 365 €90 228 €73 100 €16 367 €21 564 €13 615 €
Aktíva spolu2 561 095 €2 307 894 €2 002 322 €1 931 183 €1 844 363 €1 635 362 €1 686 252 €1 377 013 €1 091 730 €823 012 €703 309 €541 737 €511 864 €
Vlastné imanie1 668 112 €1 563 072 €1 334 509 €1 073 937 €849 320 €690 795 €553 913 €369 517 €242 152 €151 925 €78 825 €62 457 €40 893 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202531. 3. 202431. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202016. 5. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
340. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023173350
platiteľ od 4. 4. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kalinčiakova 1, 946 51 Nesvady
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 28154/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nesvady.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • vydavateľská činnosťod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 20 € · posledná 23. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná škola Komenského č.21, Nesvadynájom nebytových priestorov školy—23. 9. 2026
  • Základná škola Komenského č.21, Nesvadynájom nebytových priestorov20 €11. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025340. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023173350
  3. 11. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45958602

FONI book s.r.o. – tržby 943 tis. € – IČO 45958602