SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45966265

P13 Retail park s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Ružinov · od 2011
IČO
45966265
DIČ
2023182920
Sídlo
Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava-Ružinov
firmy v okolí

KonateľArnon Epschtein+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

P13 Retail park s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Ružinov, v registri od 1. 1. 2011. Vo vedení firmy: Arnon Epschtein a Ohad Epschtein. V roku 2025 mala firma tržby 3 mil. € (+4,3 %) a stratu 228 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať141. z 6 448 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 mil. €
Za rok
+4 %
Od 2013
+43 %
02 mil.4 mil.2013—2015+6 %2016−49 %2017+96 %2018−1 %2019+3 %2020−51 %2021+103 %2022+0 %2023+13 %2024+11 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,0 %
  • Najlepší rok
    2021, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,5 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,6 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,8 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,1 %
    +4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 049 874 €2 923 807 €2 636 793 €2 332 763 €2 324 821 €1 145 757 €2 342 520 €2 274 161 €2 289 529 €1 165 646 €2 268 657 €—2 132 712 €
Výsledok hospodárenia−228 434 €−461 559 €−379 226 €−330 494 €−282 565 €90 119 €−313 647 €−326 753 €−258 290 €132 277 €9 805 558 €50 467 €74 849 €
Aktíva spolu27 143 585 €24 386 759 €21 036 780 €22 441 654 €23 094 125 €25 100 831 €28 252 984 €27 805 138 €28 607 615 €29 248 558 €29 167 890 €17 842 306 €17 687 169 €
Vlastné imanie8 942 365 €9 170 799 €9 632 358 €10 011 584 €10 342 078 €10 624 644 €10 815 311 €11 128 958 €11 455 710 €11 713 999 €11 581 722 €1 776 163 €1 725 697 €
Podané30. 6. 202628. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 20221. 7. 20212. 3. 202021. 12. 201831. 12. 201723. 12. 20169. 1. 201730. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
141. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK7120001834
platiteľ od 22. 6. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava-Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 69784/B
Základné imanie
8 105 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
097900BELH0000001081
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Ružinov.

Prepojené firmy

6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • Správa trhoviska, tržnice a príležitostného trhuod 2020
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 7. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025141. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 1. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodOhad Epschtein
  3. 14. 8. 2024Nový spoločníkCEE01 REIT Zrt., podiel 100 %
  4. 21. 1. 2023Zápis konečného užívateľa výhodOhad Epschtein
  5. 26. 2. 2016Nový člen vedeniaOhad Epschtein, konateľ
  6. 4. 12. 2013Presun sídlaPestovateľská 13 Bratislava-Ružinovpredtým Technická 7 Bratislava
  7. 22. 6. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK7120001834
  8. 10. 5. 2011Presun sídlaTechnická 7 Bratislavapredtým Záhradnícka 51 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45966265

P13 Retail park s. r. o. – tržby 3,0 mil. € – IČO 45966265